Druga noga Grosa [OPINIA]

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wojciech Olszański (Aleksander Jabłonowski) zdjęcie Jan Bodakowski

Wojciech Olszański (Aleksander Jabłonowski) / Fot. Jan Bodakowski

Oglądając niedzielną paradę Kamratów nieźle się bawiłem, dopóki ze zgroza na Placu Zamkowym nie pojawili się Grzegorz Braun i profesor Piotrowski z aktywnym wsparciem tej fanfaronady.

Zobacz także: Ukraiński ambasador zaatakował Polskę! To nie jest pierwszy raz

Wspierają narrację Grosów, Grabowskich i innych

Myślę, że podobne uczucia miałby Roman Dmowski, gdyby żył. Podczas gdy w Polsce działalność Olszańskiego i kamratów (których imion nie wspomnę, bo nie warto) może być postrzegana jako idiotyczny oszołomski folklor, na świat zostanie to wypuszczone jako przykład „tępego polskiego antysemityzmu, wyssanemu z mlekiem matki’’. Spalenie kukły Żyda przez jednego z mówców – Piotra Rybaka, środowiska żydowskie do dziś chętnie używają jako ilustracje właśnie tego wściekłego polskiego antysemityzmu. Będzie on przedstawione jako typowy” polski narodowiec” – tępy, dziki, wulgarny i żądny krwi. Znakomicie wpisze się w narrację, która wrogie Polsce środowiska żydowskie prowadzą o Polakach od dekad.

Tak więc perfekcyjnie wesprze narracje Grosów, Grabowskich i wszystkich innych „przyjaciół” Polaków pokroju Szewacha Weissa. Ktoś może powiedzieć – no i co z tego, mam ich opinie w nosie, ale ignorowanie tego jest również ignorowaniem groźby 447, wiszącej nad Polską. Roszczenia finansowe oparte na akcie 447, środowiska żydowskie przedstawiają światu jako „wredni Polacy nie chcą zwrócić mienia ocalałych z Holocaustu”. Kogo nie ruszy sumienie i niechęć do Polaków przedstawianych w ten sposób? My wiemy, że to fałszywy obraz, ale światowa opinia publiczna jest faszerowana właśnie takim przesłaniem – prawie nie istnieje polska kontrnarracja tłumacząca, o co tak naprawdę chodzi.

Dmowski przewraca się w grobie

Polska kontrnarracja nie istnieje, ale istnieją obrazy Rybaka i Olszańskiego, które z siłą błyskawicy obiegają wszystkie znaczące światowe media. W proch idą wysiłki cywilizowanych Polaków, aby przedstawić problem taki jakim on jest w sposób rzeczowy i cywilizowany, akceptowalny dla cywilizowanych ludzi. Za to wizerunek polskiego narodowca opisany powyżej jest wzmacniany i powielany. Znowu polskie świnie z komiksu Spiegelmana podnoszą swój chamski prymitywny kwik i muszą ponieść tego konsekwencje.

Dmowski przewraca się w grobie. Jego historyczna postać została uprowadzona przez bezmyślną tłuszczę i obnoszona jako symbol. Symbol czego? Czy ktoś potrafi wyobrazić sobie Dmowskiego pomiędzy tą hałastrą? Są dokładnym zaprzeczeniem cnót Pana Romana – mądrości, roztropności, wiedzy i skuteczności działania. Są ogromną szkodą wizerunkową dla Polski, zwłaszcza dla regularnych narodowców i ogromnym wsparciem dla wrogów Narodu Polskiego. To przyjaciele Grosa i Grabowskiego.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY