Jakubiak: Bandytę trzeba nazwać bandytą [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marek Jakubiak

Marek Jakubiak / Fot. Youtube/Marek Jakubiak

"Oni robią to z premedytacją, poszli mordować Ukraińców. Na oczach świata dochodzi do działań, w wyniku których traci życie setki tysięcy osób i nikt praktycznie z tym nic nie robi" - mówił w Dniu na żywo w MN Marek Jakubiak.

Zobacz także: Katar ostrzega kibiców przed Mundialem. Ostre kary za promocję LGBT

Rosję trzeba uznać za terrorystów

“Spełniają wszystkie przesłanki, by nazywać ich terrorystami. Dobrze by było, by w przestrzeni świata cywilizowanego uznać Rosję za państwo terrorystyczne. Tam dochodzi do ludobójstwa, terroryzowania narodu ukraińskiego w celu unicestwienia. 200 tysięcy porwanych dzieci, ludzie wysłani na Sybir. My to znamy. Rosję trzeba wykluczyć, musi stać się outsiderem świata” – mówił Marek Jakubiak.

Putin na G20?

“Trzeba pamiętać o tym, że bandytę trzeba nazwać bandytą. Ursula von der Leyen twierdzi, że Putinowi trzeba powiedzieć w twarz (co o nim myślimy – przyp. redakcja). Co pani chce mu powiedzieć? Bandyty miejsce jest w więzieniu, nie w dyskusjach. To jest partner do jakiejkolwiek rozmowy? On powinien być wyrugowany ze wszystkiego, bo miejsce bandyty jest w więzieniu, nie na salonach G20. To jest paranoja” – grzmiał Jakubiak.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY