W USA rośnie w siłę „postępowa frakcja za życiem”? „Jesteśmy o krok bliżej do sprawiedliwości”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Grupa kobiet uczestniczących w demonstracji pro-life w Waszyngtonie w USA demonstruje swoją radość po wyroku Sądu Najwyższego ws. aborcji.

Grupa kobiet uczestniczących w demonstracji pro-life w Waszyngtonie w USA demonstruje swoją radość po wyroku Sądu Najwyższego ws. aborcji. / Fot. PAP/EPA/SHAWN THEW. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Choć w Polsce poglądy pro-life są kojarzone głównie z poglądami prawicowymi i katolicyzmem, w USA jest to bardziej zróżnicowane. Można się o tym przekonać obserwując komentarze po ostatnim wyroku Sądu Najwyższego USA ws. aborcji.

Zobacz także: Historyk demaskuje żydowskie kłamstwa o Holocauście. Polska nie pierwszą ofiarą

Radość po przełomowym wyroku

Wśród amerykańskich aktywistów, którzy zdecydowali się zabrać głos w sprawie, znalazła się również Terrisa Bukovinac. Jak można przeczytać w jej opisie na portalu Linked IN, określa ona siebie jako “ateistka, liberałka, działaczka na rzecz praw zwierząt, feministka, założycielka i dyrektor wykonawczy PAAU (Postępowego Powstania Antyaborcyjnego), była przewodnicząca Democrats for Life of America”.

My to ku*wa zrobiliśmy. Jesteśmy o krok bliżej do sprawiedliwości dla 60 milionów zamordowanych ofiar Roe. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim liderom i działaczom, którzy walczyli przede mną, aby umożliwić to zwycięstwo – napisała Bukovinac.

Rośnie w siłę „postępowa frakcja za życiem”

Do jej słów odniósł się m.in. Jerzy Kwaśniewski, prezes polskiego Instytutu na rzecz kultury prawnej Ordo Iuris.

W partii demokratycznej rośnie w siłę „postępowa frakcja za życiem”. Polecam śledzenie Terrisy Bukovinac – stwierdził.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com, linkedin.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY