25 czerwca przez Warszawę przejdą geje i Jabłonowski

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
„Parada Równości”.

„Parada Równości”. / Fot. Jan Bodakowski

W najbliższą sobotę przez Warszawę przejdą geje i Jabłonowski. Dwa środowiska głoszące szkodliwie społeczne idee. Wspólna data obu imprez ma więc głęboki ideowy sens. Symbolem obu imprez mógłby być Maciej Poręba - aktor i konsultant w filmach LGBT (według deklaracji reżyserki takich filmów Malgi Kubiak) i bliski współpracownik Jabłonowskiego, który na jego demonstracjach wymachuje rosyjską flagą.

Tęczową paradę poprzedzi tęczowe miasteczko, które będzie działać od 10.00 przy Pałacu Kultury. O 14 z Placu Defilad ma wyruszyć tęczowa parada. Sprzed Pałacu Kultury przejdzie ona Marszałkowską, do placu Konstytucji, Waryńskiego do stacji metra Politechnika, Armii Ludowej, Aleją Niepodległości, Chałbińskiego, Jana Pawła II, do stacji metra ONZ, Świętokrzyską przed Pałac Kultury.

Zobacz także: Abp. Vigano: “Masoneria wykorzystuje WHO i Kościół Bergoliański do własnych celów”

Tęczowe postulaty

Uczestnicy tęczowej parady domagają się między innymi przywilejów dla tęczowych, karania za krytykę tęczowych i ich postulatów, homo małżeństw i homo adopcji, wpuszczenia do Polski wszystkich (w tym islamskich) imigrantów, propagowania homo seksu w szkołach, zakazu chowu zwierząt na futra, zakazu występów zwierząt w cyrkach, zakazu polowań rekreacyjnych, uznania zwierząt za istoty świadome, wykluczenia z debaty przeciwników tęczowej rewolucji, bezpłatnej antykoncepcji, prawa do zabijania nienarodzonych dzieci.

Poparcie ambasadorów

Te głupie i szkodliwe poglądy poparło „46 ambasadorów i przedstawicieli innych placówek dyplomatycznych” (z: Argentyny, Australii, Austrii, Belgii, Chile, Cypru, Czarnogóry, Czech, Danii, Grecji, Estonii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Islandii, Izraela, Kanady, Litwy, Luksemburga, Malty, Meksyku, Niderlandów, Niemiec, Norwegii, Nowej Zelandii, Portugalii, Republiki Południowej Afryki, San Marino, Słowenii, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Włoch, a także Przedstawiciela Generalnego Rządu Flandrii, Administrator Generalnej Wallonie-Bruxelles International i Przedstawiciela Rządu Regionu Stołecznego Brukseli oraz Dyrektora Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce, reprezentantów Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej i Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców w Polsce, Dyrektora Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE, Dyrektor Biura Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji, Sekretarza Generalnego Wspólnoty Demokracji oraz Dyrektor Regionalnej Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju) w specjalnym liście przygotowanym przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych Ameryki w Polsce.

W liście tym ambasadorzy (których z racji na to powinno uznać się za persona non grata) napisali:

„Z okazji Miesiąca Dumy chcemy wyrazić nasze poparcie dla starań o uświadamianie opinii publicznej w kwestii problemów, jakie dotykają społeczność gejów, lesbijek, osób biseksualnych, transpłciowych, queer i interpłciowych (LGBTQI+) oraz innych mniejszości w Polsce stojących przed podobnymi wyzwaniami.

W tym celu wyrażamy uznanie dla działań organizatorów marszów równości w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Gdyni, Gnieźnie, Gorzowie Wielkopolskim, Gryfinie, Kaliszu, Katowicach, Kielcach, Koninie, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Miliczu, Olsztynie, Opolu, Pile, Płocku, Poznaniu, Rzeszowie, Sanoku, Słubicach, Szczecinie, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu i Zielonej Górze.

W tym roku doceniamy również wkład społeczności LGBTQI+ we wspieranie osób uciekających przed wojną na Ukrainie jako integralnej części polskiego społeczeństwa. Uznajemy przyrodzoną i niezbywalną godność każdej jednostki, zgodnie z treścią Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.

Szacunek dla tych fundamentalnych praw, zawartych również w zobowiązaniach OBWE oraz obowiązkach i standardach Rady Europy i Unii Europejskiej, jako wspólnot praw i wartości, zobowiązuje rządy do ochrony wszystkich swoich obywateli przed przemocą i dyskryminacją oraz do zapewnienia im równych szans. Aby to umożliwić, a w szczególności, aby bronić społeczności wymagających ochrony przed słownymi i fizycznymi atakami oraz mową nienawiści, musimy wspólnie pracować na rzecz niedyskryminacji, tolerancji i wzajemnej akceptacji. Dotyczy to szczególnie obszarów takich jak edukacja, zdrowie, kwestie społeczne, obywatelstwo, administracja publiczna oraz uzyskiwanie oficjalnych dokumentów.

Wyrażamy uznanie dla ciężkiej pracy społeczności LGBTQI+ i innych społeczności w Polsce i na całym świecie, jak również dla pracy wszystkich ludzi, których celem jest zapewnienie przestrzegania praw osób LGBTQI+ oraz innych osób stojących przed podobnymi wyzwaniami, a także zapobieganie dyskryminacji, w szczególności tej motywowanej orientacją seksualną czy tożsamością płciową. Prawa człowieka są uniwersalne i wszyscy, w tym osoby LGBTQI+, mają prawo w pełni z nich korzystać. Jest to kwestia, którą wszyscy powinni wspierać”.

Jabłonowski

W tym samym czasie o 15.00 rozpocznie się wiec, a o 18.00 spod pomnika Dmowskiego na placu Na Rozdrożu wyruszy marsz aktora Wojciecha Olszańskiego występującego pod pseudonimem Aleksander Jabłonowski, który gloryfikuje postać generała NKWD Sierowa (który mordował polskich patriotów i zainstalował po wojnie w Polsce dyktaturę żydokomuny), popiera legalizację aborcji (jak tęczowa parada), sra na Biblię, na swoim marszu puszcza niemiecką komunistyczną pieśń (głosząca postulat globalnej rewolucji socjalistycznej, wspierania ZSRR i walki z faszyzmem). W poprzednich latach w ekscesach Jabłonowskiego brał udział, niosąc rosyjską flagę, Maciej Poręba (aktor i konsultant w filmach LGBT, współpracownik Jabłonowskiego w jego internetowej telewizji).

Według organizatorów marszu Jabłonowskiego „goście, którzy do tej pory przyjęli zaproszenie [na ten marsz to]: Grzegorz Braun, Bogdan Morkisz, Józef Białek, Adam Kania, Piotr Jawornik, Mirek Rostankowski, Ivan Komarenko, Szymon Fijał, Marcin Bustowski, Jadwiga Sokołowska”. Po marszu Jabłonowskiego kamraci mają się spotkać na pikniku, na który należy wpłacać minimum po 50 złotych od osoby.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY