Abp. Vigano: “Masoneria wykorzystuje WHO i Kościół Bergoliański do własnych celów”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. pixabay

Ksiądz arcybiskup Carlo Maria Vigano w ostatnim wywiadzie podkreślił, że obecnie trwa walka globalistów z ludźmi. Wskazał, że celem międzynarodowej masonerii jest drastyczne zmniejszenie populacji oraz podporządkowanie jej sobie do własnych potrzeb.
  • Ksiądz arcybiskup Carlo Maria Vigano był gościem w Byobl TV, gdzie wyjaśniał przyczyny bankructwa gospodarczego i finansowego Włoch.
  • Jego zdaniem aspekt ekonomiczny, jest wyłącznie narzędziem do kontroli ludności na świecie oraz jej ostatecznemu zniewoleniu.
  • Wytłumaczył, że należy uświadomić społeczeństwo o dokonywanym przez masonerię zamachu na ludzkości.
  • Dodał również, że celem społeczeństwa powinno być dążenie do odbudowy świata w sposób cywilizowany z wartościami chrześcijańskimi.
  • Przypomniał on również o tym, że Klaus Schwab zapowiedział podczas Forum Ekonomicznego w Davos narzucanie światu swoich ideologii.
  • Zobacz także: Powraca brytyjski koszmar. Odłączą 12-latka od aparatury tlenowej

Arcybiskup Carlo Maria Vigano w rozmowie z Byoblu TV mówił o czynnikach, które wpłynęły na bankructwo gospodarcze i finansowe Włoch. Wśród kilku elementów wskazał m.in. chęć osiągnięcia kontroli ekonomicznej nad państwami przez Unię Europejską.

Zwrócił jednak uwagę, że aspekt ekonomiczny jest tylko jednym ze sposobów, aby osiągnąć dużo ważniejszy cel – kontrolę ludności świata i jej zniewolenie.

Aby odbudować tkankę społeczną, niezbędna jest przede wszystkim świadomość dokonującego się obecnie zamachu stanu, dokonanego przy współudziale rządzących i całej klasy politycznej

– wytłumaczył włoski hierarcha.

Dodał, że obywatele muszą zrozumieć, że zostaliśmy okradzeni z naszych niezbywalnych praw przez międzynarodową organizację przestępczą.

Sojusz antyglobalistyczny na rzecz odbudowy świata

Zdaniem arcybiskupa Włochy mogą odzyskać swoją suwerenność jedynie przez opuszczenie Unii Europejskiej. Abp Vigano wspomniał też o zainicjowanym Sojuszu Antyglobalistycznym, który podejmie określone zadania w dziele odbudowy.

Niezbędne będzie wdrożenie dalekowzrocznego i szeroko zakrojonego projektu, którego celem jest intelektualna, naukowa, kulturalna, polityczna, a nawet religijna formacja przyszłej klasy rządzącej, wyposażając ją w zdolność krytycznego osądu i mocne odniesienia moralne. Trzeba będzie założyć szkoły i fundacje, z których wyłoni się rządząca klasa prawych obywateli, uczciwych władców i przedsiębiorców

– podkreślił abp. Carlo Maria Vigano.

Abp Viganò zaznaczył, że osoby, które pełnią funkcje publiczne ponoszą odpowiedzialność przed Bogiem za to, co robią, i że muszą przedkładać dobro wspólne ponad interes osobisty.

Musimy uczciwie wychowywać dzieci i młodzież w poczuciu obowiązku i dyscypliny w praktykowaniu cnót kardynalnych jako spójnej konsekwencji cnót teologalnych; w odpowiedzialności za poznanie, że istnieje dobro i zło, a nasza wolność polega na poruszaniu się w sferze dobra, bo tego zechciał dla nas Bóg

– wyjaśnił.

Duchowny zwrócił uwagę, że to kraje katolickie, tj. Włochy, Hiszpania czy Irlandia, ucierpiały najbardziej przez ataki elity masońskiej.

Są kraje, które nie tolerują narodów katolickich, które są zamożne i konkurencyjne, niezależne i spokojne, ponieważ byłby to dowód na to, że można być dobrymi chrześcijanami, mieć dobre i sprawiedliwe prawa, sprawiedliwe podatki, politykę prorodzinną, dobrobyt i pokój

– zaznaczył włoski duchowny.

Dodał, że tam, gdzie manipulacja masami nie zmusiła do reform, tam posługuje się szantażem unijnych funduszy, przyznawanych tylko tym, którzy przestrzegają unijnych dyktatów.

Czytaj więcej: Papież przyjął w Watykanie szefową biura ONZ ds. rozbrojenia

Masoneria rządzi światem?

Jeśli głębokie państwo wymazało religię katolicką z życia publicznego narodów i życia prywatnego obywateli, powinniśmy uznać, że głęboki Kościół również wniósł swój własny wkład w tę sekularyzację, począwszy od Soboru Watykańskiego II

– ocenił abp. Vigano.

Duchowny zwrócił uwagę, że dziś masoneria korzysta ze swojego świeckiego ramienia. Forum w Davos, które ustala agendę Organizacji Narodów Zjednoczonych, Światowej Organizacji Zdrowia, Unii Europejskiej, różnych fundacji filantropijnych«, partii politycznych i kościoła Bergoliańskiego.

Zdaniem arcybiskupa, zamach stanu jest bardzo realny, mimo, że bardzo rozległy.

W rzeczywistości obecna sytuacja jest bardzo poważna właśnie dlatego, że obejmuje setki narodów, które w rzeczywistości są rządzone przez jedną elitarną grupę kryminalnych spiskowców

– podkreślił.

Przytoczył słowa głównego architekta Wielkiego Resetu Klausa Schwaba z Forum w Davos.

Przyszłość nie buduje się sama. To my, Światowe Forum Ekonomiczne, będziemy budować przyszłość. Mamy środki, aby narzucić świat, jakiego pragniemy. I możemy to zrobić działając jako “interesariusze” w społecznościach i współpracując ze sobą

– powiedział Klaus Schwab 23 maja b.r. w Davos.

Jesteśmy rządzeni przez członków globalnego lobby przestępczych spiskowców, którzy mówią nam wprost, że ich planem jest wyeliminowanie nas

– zaznaczył wyraźnie abp. Vigano.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

dorzeczy.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY