Gadowski ostro o PiS! “Pokażcie mi 10 sprawiedliwych” [+WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Witold Gadowski

Witold Gadowski / Fot. YouTube/GadowskiTV

Znany publicysta Witold Gadowski postanowił w swoim najnowszym nagraniu otwarcie skrytykować działania Prawa i Sprawiedliwości. Wskazał, że nie można popierać partii rządzącej, gdzie zarządzający ugrupowaniem nie kierują się postawą patriotyczną.
  • Dziennikarz i publicysta Witold Gadowski postanowił w swoim najnowszym nagraniu otwarcie skrytykować działania Prawa i Sprawiedliwości.
  • Jasno stwierdził, że partia rządząca zawiodła oczekiwania milionów patriotów, którzy pokładali w nich nadzieję.
  • Zauważył, że patriotyzm nie polega wyłącznie na popieraniu ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego, a na wszystkim, na którym leży dobro Polski.
  • Poprosił również, aby wskazać mu 10 sprawiedliwych wśród czołówki tego ugrupowania, którzy kieruję się prawdziwą postawą patriotyczną.
  • Zobacz także: Separatyści skazali najemników. Wysoki wyrok dla trójki cudzoziemców

Mam pretensje do PiS po prostu zawiódł oczekiwania prawdziwych patriotów. Bo patriotyzm do nie popieranie ugrupowania Kaczyńskiego, patriotyzm to popieranie wszystkich, którzy służą Polsce. Patriotyzm to nie popieranie partyjniactwa, to popieranie postaw bezinteresownej słuzby ojczyźnie

– wyjaśnił Witold Gadowski.

Proszę mi wskazać 10 bezinteresownych żołnierzy w czołówce PiSu. Nie mówię, że wśród szeregowych członków, bo tam przeważnie są porządni ludzie, którzy wierzą w ideały

– poprosił dziennikarz.

Wówczas zadeklarował, że będzie dalej w stanie nawoływać do popierania Prawa i Sprawiedliwości, na którym bardzo się zawiódł.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com, medianarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY