Bosak: “Wzywam do opublicznienia niejawnych kamieni milowych ws. KPO”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak / Fot. PAP/Paweł Supernak. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Poseł Konfederacji Krzysztof Bosak podczas obrad sejmowych złożył wniosek formalny ws. Krajowego Planu Odbudowy. Polityk domagał się od premiera Mateusza Morawieckiego ujawnienia dalszych punktów programu uderzającego w Polaków i pod pozorem rozwoju okradające państwo polskie z suwerenności.
  • Poseł Konfederacji Krzysztof Bosak zażądał dzisiaj wyjaśnień od premiera Mateusza Morawieckiego ws. Krajowego Planu Odbudowy.
  • Wiceprezes Ruchu Narodowego podkreślił, że program zawiera jeszcze 280 innych tzw. kamieni milowych, które uderzą w Polaków.
  • Zauważył, że do tej pory do mediów wyciekły takie informacje jak nowe podatki na samochody, czy też podwyższenie wieku emerytalnego.
  • Zobacz także: Akt oskarżenia przeciwko Barbarze Kurdej-Szatan. Aktorka nie przeprosiła z obrazę SG

W KPO poza inwestycjami jest 280 kamieni milowych, czyli zobowiązań do podwyższania kosztów życia Polakom w imię realizacji obłędu eurokratów. Nie są to pieniądze na inwestycję, nie są to sprawy związane z konfliktem o sądy, nie są to sprawy objęte traktatami

– powiedział z mównicy sejmowej poseł Konfederacji.

Wiceprezes Ruchu Narodowego wymienił, że wśród ukrytych dla opinii publicznej są zawarte różne inne zobowiązania uderzające w Polaków m.in. opłaty za auta, ograniczenia wjazdów dla aut, podwyższanie wieku emerytalnego, zmiany powodujące wzrost cen ciepła i prądu.

Po „sukcesie” ws. KPO atmosfera dziś w Sejmie niezbyt entuzjastyczna. Partia rządząca nie tylko nie włączyła informacji na ten temat do porządku obrad, ale także ani premier ani nikt inny z rządu nie zdecydował się wyjść i krótko przemówić na ten temat na otwarcie posiedzenia

– napisał na Twitterze poseł Krzysztof Bosak.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com, medianarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY