Burza w sieci po wpisach “wolnościowców”. “Nikt tak nie ośmielił chamów i patusów jak wy”

SKANDAL
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kontrowersyjne wpisy.

Kontrowersyjne wpisy. / Fot. Twitter

Obrzydliwe wpisy pod adresem żony Karola Wilkosza, Wiktorii umieścili: Sebastian Ross, członek Rady Krajowej Partii KORWiN oraz Krzysztof Bojarski, określający siebie jako "zwolennik Partii Wolnościowcy. Paleolibertarianin oraz Kolib." Ich słowa wywołały burzę wśród internautów i doczekały się riposty ze strony Wilkosza.
  • Sympatyk “Wolnościowców”, nowopowstałej partii, określającej siebie jako “czwartą nogę Konfederacji”, w jednym z komentarzy odniósł się do krytyki, jaka na obu spadła po tych wpisach.
  • W jego opinii to tylko żart i nie widzi w tym nic niestosownego. Swój komentarz do sprawy umieścił też Karol Wilkosz.
  • Konfederacja w ostatnim czasie zmagała się z falą krytyki po określanych jako prorosyjskie wypowiedziach Janusza Korwin-Mikke. Trzeba przyznać, że wysiłki sympatyka Wolnościowców i członka władz Partii KORWiN, aby przykryć tę sprawę, są spektakularne.
  • Zobacz także: Twórcy “Polskiego Ładu” sowicie nagrodzeni przez ministerstwo. 1,5 mln zł na nagrody

Obrzydliwe “żarty”

Pierwszy z wpisów zamieścił polityk Partii KORWiN. To spodobało się Bojarskiemu i udostępnił jego słowa, dodając już bardziej otwarcie sugestię o zaproszeniu “Wiktorię Wilkosz na Gang-Bang”.

Sympatyk “Wolnościowców”, nowopowstałej partii, określającej siebie jako “czwartą nogę Konfederacji”, w jednym z komentarzy odniósł się do krytyki, jaka na obu spadła po tych wpisach. W jego opinii to tylko żart i nie widzi w tym nic niestosownego.

Problemy Konfederacji

Swój komentarz do sprawy umieścił też Karol Wilkosz.

Konfederacja w ostatnim czasie zmagała się z falą krytyki po określanych jako prorosyjskie wypowiedziach Janusza Korwin-Mikke. Trzeba przyznać, że wysiłki sympatyka Wolnościowców i członka władz Partii KORWiN, aby przykryć tę sprawę, są spektakularne.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY