Władimir Putin już za 10 dni zostanie zastąpiony przez sobowtóra?

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Władimir Putin

Władimir Putin / Fot. PAP/EPA/MIKHAEL KLIMENTYEV/SPUTNIK/KREMLIN POOL Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Władimir Putin według włoskich mediów przeszedł ważną operację w nocy z poniedziałku na wtorek. "La Stampa" twierdzi, że rosyjskiego przywódcę zastąpi w najbliższych dniach sobowtór.

Władimir Putin ma sobowtóra?

Jak donoszą zagraniczne media, „w celu ukrycia nieobecności Putina i stworzenia wrażenia, że nadal kontroluje on sytuację w kraju, rosyjskie służby specjalne stworzyły konkretny plan”.

Włoski dziennik „La Stampa” donosi o nocnej operacji nowotworu, jaką miał właśnie przejść Putin w jednym z moskiewskich szpitali.

Rosyjskie służby specjalne stworzyły plan jego zastąpienia przez sobowtóra przez co najmniej 10 dni. Ma on pokazywać się publicznie. Jak twierdzą cytowane źródła, rezultat operacji Putina będzie znany za pięć dni.

– informuje “La Stampa”.

Co więcej, włoski dziennik wskazuje, że na wypadek „gdyby Władimir Putin nie wrócił szybko do zdrowia, rosyjska propaganda ma wykorzystać przygotowane wcześniej filmy”. 

Nagrania są gotowe do emisji i mają służyć utrzymywaniu społeczeństwa w przekonaniu, że Putin wciąż jest pełen sił i energii

– czytamy we włoskim medium.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Do Rzeczy

 

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY