Skandal na Uniwersytecie Adama Mickiewicza! Zwracanie się po imieniu molestowaniem

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wschodnia imigracja wyklucza naszych studentów z polskich uczelni

Budynek Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu / Fot. Wikipedia Commons

Jak informuje Młodzież Wszechpolska na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu zamieszczono informację dla studentów. Według wskazanej notatki, a dokładnie punktu trzeciego, można zostać oskarżonym o molestowanie seksualne, gdy nazwie się daną osobę zgodnie z jej naturalną płcią.
  • Młodzież Wszechpolska informuje o skandalicznej notatce przekazanej studentom na Uniwersytecie Adama Mickiewicza.
  • Na udostępnionym zdjęciu widnieje informacja o tym, co autor biuletynu uważa za molestowanie.
  • W podpunkcie trzecim wskazano, że można zostać posądzonym o molestowanie, gdy zwracamy się do kogoś zgodnie z jego imieniem i płcią.
  • Zobacz także: Zaskakująca opinia Ławrowa. Zauważalne zmiany w geopolityce Rosji

Punkt pokazanej notatki z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu mówi o przykładzie molestowania lub molestowania seksualnego. Poza oczywistym przykładem korupcyjnym, gdzie w grę wchodzi zaliczenie przedmiotu lub pozyskanie innej korzyści, dochodzi do wykorzystania seksualnego, a także groźby danego agresora w stosunku do ofiary, aby ta nie ujawniła próby molestowania osobom trzecim, znajduje się również kontrowersyjny podpunkt.

Czy wiedziałeś, że jeśli nazwiesz chłopa chłopem, a babę babą, to możesz zostać oskarżony o molestowanie seksualne? Uniwersytet imienia Adama Mickiewicza – zero zaskoczenia

– informuje Młodzież Wszechpolska.

Mówi on bowiem o postawieniu w stanie oskarżenia za molestowanie i molestowanie seksualne, jeżeli nazywa się daną osobę zgodnie z jej naturalną płcią.

Umyślne używanie niewłaściwego imienia lub zaimka w odniesieniu do osoby transpłciowej lub odwoływanie się do jej tożsamości płciowej

– czytamy.

UAM właśnie próbuje to wprowadzić; niewłaściwe użycie zaimka jako molestowanie. Kiedyś Cejrowski powiedział o sędziach: “WSZYSTKICH WON”. Dziś to samo stwierdzenie pasuje do części kadry profesorskiej na polskich uniwersytetach.

– skomentował skandaliczną sytuację Dariusz Matecki.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY