Bezczelność i bezkarność aborcjonistów w Polsce. Czy to się skończy?

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Konferencja aborcjonistek.

Konferencja aborcjonistek. / Fot. Facebook/aborcyjnydreamteam

W Sądzie Okręgowym w Warszawie miała miejsce pierwsza rozprawa działaczki Aborcyjnego Dream Teamu. Justyna W. odpowiada za pomocnictwo w aborcji oraz posiadanie w celu wprowadzenia do obrotu produktów leczniczych bez stosownego pozwolenia (tabletek poronnych).

Zobacz także: Tysiące paczek świątecznych trafiło do Polaków na Ukrainie. Ofiarna praca Fundacji Dziedzictwo Kresowe

Justyna W. to jedna z wielu aborcjonistek, które od lat działają w Polsce w ramach grup oferujących kobietom dostęp do aborcji. Wyspecjalizowały się w obchodzeniu polskich przepisów i bez skrępowania promują swoją działalność przy każdej możliwej okazji. Justyna W. udostępniła tabletki mające zabić dziecko, tymczasem jego ojciec powiadomił o tym Policję. To zaledwie wierzchołek góry jaką jest system organizowania aborcji – rozbudowany i działający jawnie, bez przeszkód.

Przekładem bezczelności i bezkarności aborcjonistów jest wpis przestępczej organizacji “Aborcyjny Dream Team”, która poinformowała wszem i wobec, że oskarżona nadal odbiera infolinię, za pomocą której kontynuuje proceder pomocnictwa w aborcji:

Sprawa Justyny W. pokazuje, jak wiele przestrzeni do działania mają wciąż aborcjoniści w Polsce. To jasny przekaz dla strony pro-life, normalnie i zdrowo myślących ludzi – czas, by zacząć skutecznie rozliczać aborcjonistów z ich zbrodni oraz zablokować możliwość promowania ich morderczych usług. Bo dziś przed sądem stoi jedna W., ale zamordowanych dzieci jest rocznie nawet 35 tysięcy. Należy jak najszybciej uszczelnić prawo i doprecyzować przepisy chroniące życie.

Naprzeciw temu problemowi wyszła niedawno Fundacja Życie i Rodzina, zgłaszając obywatelski projekt ustawy “Aborcja to zabójstwo”. Ma on uszczelnić prawo i ukrócić praktyki takie, jak te, które podejmuje “Aborcyjny Dream Team”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

zycieirodzina.pl

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY