Ksiądz Międlar stoczy walkę w oktagonie? “Wygrana przyda mi się na finalizację projektu”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Szykuje się spektakularna walka Kapeli z Międlarem

Jaś Kapela rzuca wyzwanie do walki Jackowi Międlarowi / Fot. Twitter

Już wkrótce może dojść do kolejnej elektryzującej lewicowo-prawicową społeczność walki na gali FAME MMA. Lewicowy publicysta Jaś Kapela rzucił wyzwanie byłemu księdzu Jackowi Międlarowi. Ten zgodził się na walkę, a przegrana Kapeli miałaby się przyczynić do finalizacji projektu spotkań ze świadkami Rzezi Wołyńskiej.
  • Lewicowy aktywista i publicysta Jaś Kapela rzucił wyzwanie do walki byłemu księdzu Jackowi Międlarowi
  • Pod wpisem redaktora naczelnego portalu “wprawo.pl” Kapela zaoferował przeczytanie jego książek, gdy Międlar pokona go na oktagonie
  • Adresat wyzwania przyjął propozycję, lecz wcześniej zaproponował, aby Kapela jeszcze raz zawalczył z Ziemowitem Kossakowskim
  • Międlar podkreślił również, że ewentualna przegrana Kapeli przyczyniłaby się do finalizacji projektu spotkań ze świadkami Rzezi Wołyńskiej
  • Zobacz także: SZOK! Lewak Kapela znokautował Kossakowskiego w walce MMA

Popularny ostatnio lewicowy aktywista, a od niedawno “zawodnik” mieszanych sztuk walki Jaś Kapela zaskoczył i rzucił wyzwanie byłemu księdzu, a teraz publicyście Jackowi Międlarowi. Obiecał on przeczytanie książek Międlara, jeśli ten wygra z nim na ringu.

Ja nie czytałem, ale przeczytam jak wygra pan ze mną w oktagonie!

– skomentował Jaś Kapela.

Redaktor naczelny portalu “wprawo.pl” postanowił odpowiedzieć na rzucone mu przysłowiowe rękawice. Jednakże polecił Kapeli, aby po raz kolejny zawalczył z Ziemowitem Kossakowskim, którego wbrew oczekiwaniom wielu prawicowym komentatorom pobił na oktagonie wygrywając podczas gali FAME MMA.

Najpierw bij się z Ziemowitem Kossakowskim i daj mu szansę zmyć z siebie wstyd

– napisał Jacek Międlar.

Zaproponował także, aby w międzyczasie Kapela wysłał swoich przedstawicieli i włodarzy, aby umówić ewentualną walkę. Międlar podkreślił, że przegrana lewicowego aktywisty i publicysty mogłaby się przyczynić do ukończenia jednego z projektów.

W międzyczasie z propozycją wyślij do mnie włodarzy. Wygrana przyda mi się na finalizację projektu “Spotkanie ze Świadkami Rzezi”. Odklepujac na macie mógłbyś dołożyć cegiełkę do tego szlachetnego projektu.

– podkreślił.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

medianarodowe.com, twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY