Rosyjska propoganda zaliczyła kuriozalną wpadkę. Chodzi o Ramzana Kadyrowa

Dodano   5
  LoadingDodaj do ulubionych!
rosyjska propaganda

Modlący się Ramzan Kadyrow / fot. Twitter

Rosyjska propaganda wielokrotnie podkreślała udział szefa Republiki Czeczeńskiej Ramzana Kadyrowa w walkach na Ukrainie. Polityk miał znajdować się rzekomo na Ukrainie, lecz fakty przeczą temu, że Kadyrow przebywa teraz na linii frontu.
  • Rosyjska propaganda po raz kolejny zaliczyła kompromitującą wpadkę
  • Kreml próbuje przekonywać, że przywódca Czeczenii Ramzan Kadyrow wciąż walczy na Ukrainie ramię w ramię ze swoimi żołnierzami
  • Zdjęcie, które miało potwierdzać obecność Kadyrowa na Ukrainie, obala rosyjskie doniesienia
  • O sprawie donosi grupa Anonymous
  • Zobacz także: Mateusz Morawiecki: Polska rezygnuje z ropy, gazu i węgla z Rosji

Rosyjska propaganda obalona

Rosyjska propaganda rozpowszechniała w ostatnich dniach zdjęcie Ramazana Kadyrowa, modlącego się obok stacji benzynowej gdzieś na Ukrainie.

Zdjęcie Kadyrowa zostało wykonane obok stacji benzynowej koncernu Rosnieft. Jak wskazuje grupa Anonymous, na Ukrainie nie ma żadnych obiektów należących do tego rosyjskiego koncernu.

Szef Czeczenii Kadyrow desperacko chce, aby ludzie myśleli, że walczy na Ukrainie. Najpierw skłamał, że był blisko Kijowa, kiedy widziano go w Czeczenii. Teraz mówi, że jest w Mariupolu i umieszcza to zdjęcie, nie zdając sobie sprawy, ale na Ukrainie nie ma stacji Rosnieftu.

– czytamy na oficjalnym profilu Anonymous.

Według ukraińskich mediów, udział Czeczenów w walkach na Ukrainie skończył się blamażem. Większość kadyrowców została ewakuowana do ojczyzny z powodu gigantycznych strat poniesionych w potyczkach z Ukraińcami.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Tysol

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY