Skandal w Niemczech! 18-letnia Ukrainka zgwałcona w Düsseldorfie przez Nigeryjczyka oraz Irakijczyka

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Obóz uchodźców

Obóz uchodźców / Fot. YouTube

We wtorek niemiecki dziennik „Bild” poinformował o gwałcie w w Düsseldorfie. Gwałciciele to Nigeryjczyk oraz Irakijczyk z ukraińskimi paszportami.
  • Policja wszczęła dochodzenie, zatrzymano napastników.
  • Berlińska policja ostrzega kobiety i dzieci przed przyjmowaniem ofert noclegu i wzywa do zgłaszania wszelkich podejrzanych przypadków.
  • Politycy powinni teraz zrobić wszystko, co w ich mocy, aby tak straszne przypadki gwałtu, jak ten na hotelowej barce w Düsseldorfie, nie kumulowały się – powiedział szef Federalnego Związku Zawodowego Policji Heiko Teggatz.
  • Zobacz także: Zaginęła rosyjska dziennikarka. Wcześniej protestowała na wizji przeciwko wojnie

Doniesienie potwierdziła policja i już przeprowadza dochodzenie w tej sprawie. Tragiczne zdarzenie miało miejsce 6 marca.

Kobieta została zaatakowana przez dwóch mężczyzn, pochodzących z Iraku i Nigerii, ale mają także obywatelstwo ukraińskie

– podała gazeta.

Berlińska policja ostrzega kobiety i dzieci przed przyjmowaniem ofert noclegu i wzywa do zgłaszania wszelkich podejrzanych przypadków. Alarmujący wpis zamieszczono w mediach społecznościowych w języku ukraińskim i rosyjskim.

W momencie popełnienia przestępstwa około 25 uchodźców mieszkało na barce obok gości hotelowych.

Policja musi podjąć konkretne kroki w celu ochrony ukraińskich kobiet poprzez sprawdzanie ich mieszkań. Sprawa z Düsseldorfu zobowiązuje nas do natychmiastowego działania

– powiedział oburzona Andrea Lindholz wiceprzewodnicząca grupy parlamentarnej CDU/CSU.

Politycy powinni teraz zrobić wszystko, co w ich mocy, aby tak straszne przypadki gwałtu, jak ten na hotelowej barce w Düsseldorfie, nie kumulowały się. Surowa i szybka kara, a następnie deportacja to jedyny język, jaki rozumieją tacy sprawcy

– powiedział szef Federalnego Związku Zawodowego Policji Heiko Teggatz.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

tvp.info

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY