Antysemickie drzewo zaatakowało ambasadę Izraela w Warszawie [OPINIA]

Dodano   7
  LoadingDodaj do ulubionych!
Drzewo spadło na ambasadę Izraela.

Drzewo spadło na ambasadę Izraela. / Fot. Twitter

W Polsce nawet drzewa są antysemickie. W sobotę antysemickie polskie drzewo zaatakowało ambasadę Izraela w Warszawie. Wyrosłe z polskiej ziemi drzewo w antysemickim szale rzuciło się na ambasadę Izraela by zgładzić Żydów, co jest starą Polską tradycją przez wieki ukształtowaną nauczaniem Kościoła katolickiego. Drzewo to zapewne w przeszłości zasadzili polscy antysemici by po latach zaatakowało żydowską placówkę dyplomatyczną.

Zielony to kolor nacjonalistów

Drzewo to od dawna manifestowało swój antysemityzm. Jego liści były zielone. Zielony zaś przed II wojną światową był kolorem polskich nacjonalistów. Dziś wiele drzew w Polsce manifestuje swój nacjonalizm, a więc i antysemityzm zielonymi liśćmi. Polskie antysemickie drzewa tylko czekają, by zaatakować niewinnych Żydów.

Polskie antysemickie drzewa

Drzewa od dekad wspierają polskich antysemitów. Lasy złożone z antysemickich polskich drzew były schronieniem dla antysemickich nacjonalistycznych partyzantów. Dziś złożone z antysemickich drzew lasy i parki są miejscem spotkań polskich antysemitów, którzy zamiast siedzieć w domach i przyjmować kolejne szpryce, łażą pomiędzy drzewami, by zarażać biednych Żydów covidem. Dodatkowo antysemickie polskie drzewa od dekad dostarczały drewna do budowy stodół, w których polscy antysemici zwykli palić Żydów w ramach tradycyjnych polskich rozrywek.

Z antysemityzmem Polskich drzew walczyła PO i PiS. PO, by spłacić roszczenia żydowskie planowała sprzedać złożone z polskich antysemickich drzew lasy, by można je było wyciąć. Dziś za rządów PiS wycinka polskich antysemickich drzew czekających w lasach na spacerujących Żydów jest domeną PiS.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY