„Ktoś z zewnątrz pomyślałby, ze to transmisja z próby puczu”. Były senator PO o spotkaniu Tuska

Dodano   4
  LoadingDodaj do ulubionych!
senator PO

Warszawa, 17.02.2022. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk (2L), marszałek Senatu Tomasz Grodzki (L), poseł KO Bartłomiej Sienkiewicz (P) oraz byli prezydenci RP Bronisław Komorowski (2P) i Aleksander Kwaśniewski (3L) wzięli udział w spotkaniu, poświęconym bezpieczeństwu narodowemy Polski, odbywającym się 17 bm. w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie / fot. PAP/Rafał Guz Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Były senator PO Robert Smoktunowicz skomentował spotkanie Donalda Tuska poświęcone bezpieczeństwu narodowemu Polski. Udział w wydarzeniu wzięli byli prezydenci, ministrowie w gabinecie Tuska oraz generałowie w stanie spoczynku.
  • Były senator PO Robert Smoktunowicz skomentował spotkanie Donalda Tuska poświęcone bezpieczeństwu narodowemu Polski
  • Wydarzenie odbyło się w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie
  • Na spotkaniu zjawili się m.in. przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk, marszałek Senatu Tomasz Grodzki, poseł KO Bartłomiej Sienkiewicz oraz byli prezydenci RP Bronisław Komorowski i Aleksander Kwaśniewski 
  • Zobacz także: Donald Tusk wprost przyznał, że ma obsesję. “Trzeba mieć umysł i mięśnie”

Były senator PO o spotkaniu Tuska

Gdyby nie to, że wypadło mocno groteskowo ktoś z zewnątrz pomyślałby, że to jak… transmisja z próby puczu.

– pisze o czwartkowych rozmowach Donalda Tuska z byłymi prezydentami były senator PO Robert Smoktunowicz.

W czwartek w Warszawie odbyło się spotkanie szefa PO Donalda Tuska, byłych prezydentów Aleksandra Kwaśniewskiego i Bronisława Komorowskiego, a także kilku byłych ministrów obrony narodowej, spraw zagranicznych i grupę generałów. Rozmowy moderował szef Platformy Obywatelskiej.

Robert Smoktunowicz był senatorem z nadania Platformy Obywatelskiej w latach 2001-2007. Potem polityk pożegnał się z partią i od tamtej pory występuje jako zagorzały krytyk poczynań opozycji.

Przywódca alternatywnego państwa Donald Tusk zwołuje quasi Radę Gabinetową aby z byłymi prezydentami, ministrami i generałami rozprawiać o rządzeniu i obronności Polski.

– napisał na Twitterze Smoktunowicz.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Tysol

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY