Maliszewska: W nic już nie wierzę. W żadne testy. W żadne igrzyska

Dodano   5
  LoadingDodaj do ulubionych!
Natalia Maliszewska

Natalia Maliszewska / Fot. PAP. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Natalia Maliszewska po raz pierwszy zabrała głos w sprawie zamieszania, do jakiego doszło w ostatnich dniach wokół jej osoby. Wpis Polki w mediach społecznościowych łamie serce.

Zawodniczka zabrała głos

Maliszewska była jedną z największych medalowych nadziei naszej reprezentacji na igrzyska w Pekinie. Nasza najlepsza specjalistka od short tracku po przylocie do Chin otrzymała jednak pozytywny wynik testu na koronawirusa i musiała poddać się izolacji. Mimo braku objawów dostawała na przemian wyniki negatywne i pozytywne, jednak w nocy z piątku na sobotę polskiego czasu wyszła z izolacji, dostając szansę startu na swoim koronnym dystansie 500 metrów.

Okazało się, że nadzieja była płonna, bowiem przed startem przebadano ją po raz kolejny, a wynik, brzmiący jak wyrok, okazał się ponownie pozytywny. To zupełnie rozbiło zawodniczkę, która w mediach społecznościowych wydała łamiące serce oświadczenie.

Nasza reprezentantka pisała również o fatalnym samopoczuciu, wahaniach nastrojów i strachu, w którym żyje i który towarzyszy jej bliskim, niepokojącym się o jej stan.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter, Interia

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY