Szokujące informacje. Fundacja Aborcyjny Dream Team pomogła zabić dziecko w 9. miesiącu ciąży

SKANDAL
Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
najnowszy sondaż

Aborcja w 3. trymestrze ciąży / Fot. z video edukacyjnego doktora Levatino

Grupa feministek pomagająca mordować nienarodzone dzieci – Aborcyjny Dream Team – pochwaliła się niedawno swoją kolejną ofiarą. Matka dziecka była w 37. tygodniu ciąży!
  • Feministki spod znaku pioruna przyznają, że pomaganie w aborcjach jest ich życiową pasją i misją.
  • Aborcjonistki z Aborcyjnego Dream Teamu uważają, że aborcja powinna być dostępna w każdym momencie ciąży na żądanie.
  • Jak się okazuje również 9. miesiąc ciąży, według nich, jest odpowiednim momentem na zamordowanie dziecka.
  • Zobacz także: Rosną ceny wynajmu mieszkań. W ciągu ostatniego roku nawet o kilkanaście procent

Aborcyjny Dream Team

Feministki spod znaku pioruna przyznają, że pomaganie w aborcjach jest ich życiową pasją i misją, a za cel obrały sobie promowanie pozytywnego (!) przekazu dotyczącego aborcji. Za pośrednictwem mediów społecznościowych co jakiś czas Aborcyjny Dream Team chwali się swoimi morderczymi osiągnięciami. Uruchomiona przez nich infolinia umożliwia konsultacje aborcyjne i zamawianie tabletek poronnych oraz umawianie wyjazdów na zabicie dziecka za granicami Polski (w krajach, w których zabijanie dzieci przed narodzeniem jest legalne). Aborcjonistki z Aborcyjnego Dream Teamu uważają, że aborcja powinna być dostępna w każdym momencie ciąży na żądanie. Jak się okazuje również 9. miesiąc ciąży, według nich, jest odpowiednim momentem na zamordowanie dziecka.

Aborcja w 9. miesiącu ciąży

Ostatnim wpisem na Facebooku wywołały spore oburzenie nawet wśród swoich zwolenniczek. Gdy oznajmiły, że pomogły kobiecie będącej w 37 tygodniu ciąży dokonać aborcji, w komentarzach zawrzało (niektóre zostały już przez Aborcyjny Dream Team skasowane).

Aborcjonistki przyznały, że preferowaną metodą zabicia dziecka w tak zaawansowanym stadium rozwoju, jest rozszerzenie szyjki macicy umożliwiające wydobycie go narzędziami, a wcześniej podanie bezbronnemu dziecku morderczego zastrzyku, który zatrzymuje akcję serca.

37. tydzień ciąży to etap, gdy dziecko oficjalnie uznaje się za donoszone, można je urodzić i oddać je do adopcji lub okna życia. 

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Fundacja Życie i Rodzina

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY