Już ponad 2 miliony aborcji w 2022 roku. To najczęstsza przyczyna śmierci

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Facebook

Na całym świecie przeprowadzono już w tym roku ponad 2 mln 100 tys. aborcji – podaje serwis „Worldmeters”. Każdego dnia media informują o licznych zakażeniach koronawirusem, ale jednocześnie zapominają o prawdziwej „pandemii aborcji”, która w krótkim czasie pochłania miliony ludzkich istnień.

Trwa „pandemia aborcji”

Jak wynika z informacji podawanych przez witrynę „Worldmeters”, gromadzącą światowe statystyki pochodzące z oficjalnych źródeł, najczęstszą przyczyną śmierci na świecie jest aborcja. Te bolesne statystyki są podawane przez portal w czasie rzeczywistym, a zatem „na żywo” można obserwować stale rosnącą liczbę abortowanych dzieci nienarodzonych.

Warto podkreślić, że najnowsze dane z serwisu „Worldmeters” odpowiadają statystykom Światowej Organizacji Zdrowia z poprzednich lat. W latach 2015 – 2019 przeprowadzano średnio 73,3 mln aborcji rocznie. Aborcja jest najczęstszą przyczyną śmierci na świecie i powoduje więcej zgonów niż zachorowania na raka czy wypadki drogowe. Według prognoz już w połowie lutego liczba zabitych tylko w tym roku dzieci będzie także większa od całkowitej liczby zgonów związanych z pandemią Covid-19.

Dzięki informacjom podawanym przez ekspertów z serwisu „Worldmeters” uświadamiamy sobie skalę „pandemii aborcji”. Promowana m.in. przez światowe koncerny, korporacje, polityków i lewicowych działaczy aborcja zbiera potężne, bolesne i krwawe żniwo. W natłoku informacji o liczbie zakażeń koronawirusem i śmierci z powodu Covid-19 zapominamy o procederze legalnie działającym w wielu państwach świata. Wskutek aborcji w 2022 roku zabito już ponad 2 mln dzieci nienarodzonych. Ta skala poraża i zmusza obrońców życia do bicia na alarm. Musimy zatrzymać to szaleństwo promowania aborcji i uznawania jej za prawo człowieka

– mówi Paweł Ozdoba, prezes Centrum Życia i Rodziny.

Serwis KAI zauważa, że „paradoksalnie, choć na świecie nie brakuje mediów wyczulonych na kwestie rasizmu, ich uwadze uchodzi fakt, że w Stanach Zjednoczonych czarne kobiety dokonują aborcji trzy razy częściej od białych, co jest de facto eksterminacją czarnoskórych dzieci”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Polonia Christiana

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY