Hipokryzja działacza Młodej Lewicy. Wzywa do nauki zdalnej, a sam baluje na studniówce!

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Hipokryzja działacza Młodej Lewicy

Konferencja prasowa Młodej Lewicy / Fot. Twitter

Młodzieżówki Lewicy zaapelowały do premiera Mateusza Morawieckiego o wprowadzenie nauki zdalnej w szkołach i na uczelniach wyższych, z powodu rosnącej liczby zakażeń na koronawirusa. Taki apel nie przeszkodził jednemu z uczestników konferencji wziąć udziału w studniówce.
  • Po raz kolejny działacze lewicowych młodzieżówek dali znać o swojej hipokryzji tym razem w kwestii podejścia do epidemii koronawirusa
  • Podczas konferencji prasowej zaapelowali oni do premiera Mateusza Morawieckiego, aby wprowadził nauczanie zdalne
  • Jeden z działaczy Dawid Dobrogowski dzień po tej konferencji wziął udział w studniówce
  • Brak maseczki i dystansu nie przeszkadzał mu w hucznej zabawie przed egzaminem maturalnym
  • Zobacz także: Ziobro odpowiada Belce. „Gdyby towarzysz czas współpracy z SB poświęcił nauce…”

Przedstawiciele Młodej Lewicy, Młodych Razem i Federacji Młodych Socjaldemokratów apelowali podczas konferencji prasowej w Sejmie o pilne wprowadzenie nauki zdalnej w szkołach i na uczelniach wyższych.

Jako trzy młodzieżowe stowarzyszenia, młodzieżówki Nowej Lewicy, apelujemy do premiera Mateusza Morawieckiego, do ministra Przemysława Czarnka, aby wprowadzić naukę zdalną

– powiedział na konferencji prasowej Dawid Dobrogowski.

Rząd jest od tego, aby podejmować odpowiedzialne decyzje i rząd jest od tego, aby dbać o zdrowie Polek i Polaków 

– podkreślił.

W piśmie do premiera przedstawiciele lewicowych młodzieżówek ocenili, że zawieszenie stacjonarnej działalności szkół i przejście na nauczanie zdalne jest obecnie konieczne, aby zapobiec kolejnym śmierciom Polek i Polaków.

Decyzja ta musi zostać podjęta niezwłocznie. To już ostatni moment, aby rząd przestał lekceważyć młode osoby i podjął konkretne kroki w celu ochrony ich zdrowia

– podkreślili działacze Młodej Lewicy.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Hipokryzja lewicowego działacza

Co ciekawe, młodzi działacze Lewicy obawiają się koronawirusa wyłącznie w szkole i na uczelniach. Dawid Dobrogowski, dzień po konferencji prasowej, brał udział w studniówce, o czym doniosła światu jego partnerka, Martyna Milczarek, również działaczka Młodej Lewicy. A zdjęcie z balu udostępnił także sam Dobrogowski. Na zamieszczonych zdjęciach nie widać obawy o ochronę życia i zdrowia Polek i Polaków.

Pomysł kolejnej nauki zdalnej skrytykował m.in. dziennikarz Krzysztof Stanowski.

Tak, wszyscy na zdalne nauczanie. A rodzice do pilnowania dzieci zamiast do pracy. Kasa dla rodziców od oczywiście państwa. No i dla firm, które nie mogą działać. Potem można jakiś dodruk zrobić, jak się kasa skończy. Ale to luz. Najwyżej będzie inflacja. Zaraz, zaraz, inflacja?!

– napisał współwłaściciel Kanału Sportowego.

Hipokryzja młodych lewicowych działaczy zdenerwowała internautów. Zasugerowali oni, aby zastosowali swoje rygorystyczne podejście również do studniówek, proponują jej zdalny format. Inni pisali wprost o hipokryzji młodych działaczy.

wkraju24.pl

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY