Zbudujemy taki świat, w którym wszystko będzie lepsze [OPINIA]

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Na naszych oczach globalny komunizm urzeczywistnia się zdecydowanie. W tytule niniejszego felietonu przywołano starą śpiewkę komunistów. Aby zbudować lepiej i zresetować świat, globalna rewolucja najpierw jednak zburzy wszystko. Tylko wybrani załapią się na dobrodziejstwa czwartej rewolucji przemysłowej. Czwarta rewolucja przemysłowa ma się dokonać w połączeniu z agendą głębokiej ekologii. Za hasłami tzw. zrównoważonego rozwoju kryje się program depopulacji bezwartościowej części ludzkości.

Światowe Forum Ekonomiczne

Światowe Forum Ekonomiczne to organizacja skupiająca bogatych i potężnych ludzi. Finansowe elity świata spotykają się za kulisami, kontrolują finanse, komunikację, manipulują ludźmi za pomocą łapówek, szantażu i nielegalnych prowizji. Snują plany, jak uzyskać jeszcze więcej kontroli i jeszcze więcej bogactwa. Wyrażenie „głębokie państwo” bardzo dobrze oddaje istotę tej władzy równoległej, pozbawionej legitymacji, ale mimo to działającej w sprawach publicznych w celu realizacji partykularnych interesów. W sprawach państwowych istnieją skryte siły, które kierują decyzjami rządów i podążają za globalistyczną agendą. Ośrodki realnie sprawujące władzę na świecie to globalne elity zbierające się w Davos.

Zobacz także: Rzymkowski o śp. pośle Wójcikowskim: Był wspaniałym człowiekiem [NASZ WYWIAD]

Wielki Reset

Wielki Reset to tytuł książki Klausa Schwaba, prezesa Światowego Forum Ekonomicznego, której teza jest taka, że ludzkość powinna wykorzystać okazję kryzysu zdrowia publicznego i kryzysu gospodarczego, aby wyobrazić sobie na nowo świat i radykalnie zmienić politykę. Wielki Reset jest planem dotyczącym transformacji gospodarki światowej, który ma doprowadzić do eliminacji zarówno klasy średniej, jak i własności prywatnej. Nic już nie będzie takie samo. Według Schwaba znikną wszystkie prywatne firmy, ludzie otrzymają pieniądze od rządu, ale nie będą mogli niczego posiadać na własność.

Plan Wielkiego Resetu jest implementowany punkt po punkcie pod osłoną pandemii Covid-19 z zamiarem uczynienia zmian społecznych nieuniknionymi, które w przeciwnym razie byłyby przez większość ludzi odrzucone. Zagrożenie sztucznie sprowokowane przez potężne lobby jest bezwstydnie nagłaśniane przez media na całym świecie. Świadomie stworzono warunki dla globalnego kryzysu gospodarczego i społecznego, aby zniszczyć małe i średnie przedsiębiorstwa i spowodować wzrost międzynarodowych korporacji.

Pandemia

Wprowadzenie tej pseudopandemii było planowane już od lat, głównie metodą osłabiania krajowych systemów opieki zdrowotnej. Istnieje dyrektoriat na poziomie globalnym, który zarządza pandemią w celu wymuszenia ograniczenia naturalnych wolności, praw konstytucyjnych, swobody przedsiębiorczości i pracy. Problemem nie jest pandemia Covid sama w sobie, ale wykorzystanie jej, aby dokonać Wielkiego Resetu. W przeciwnym razie zmiany społeczne byłyby odrzucone i potępione przez większość populacji. Wynikające z tego szkody są ogromne. Niszczycielskie konsekwencje szalonego sposobu zarządzania tą pandemią to niszczenie rodzin, zaburzona równowaga psychofizyczna dzieci i młodzieży, pozbawienie prawa do socjalizacji, pozostawianie osób starszych na samotną śmierć w domach opieki, pacjenci z rakiem i poważnymi chorobami całkowicie zaniedbani, przedsiębiorcy zmuszeni do bankructwa, wierni, którym odmówiono sakramentów i możliwości uczęszczania na mszę.

Próby ustanowienia tyranii

Związana z pandemią ogólnoświatowa blokada ma na celu stworzenie nowego świata autorytarnej kontroli. Dane dotyczące pandemii są fałszowane w taki sposób, aby uzasadnić naruszanie praw obywateli. Ktoś ma tyle władzy i wpływów, aby sterować decyzjami WHO i gromadzić bardzo wysokie zyski, ponieważ jest także udziałowcem film farmaceutycznych. Kryzys wywołany blokadą musi sprawić, że umorzenie długu i instytucja dochodu powszechnego będą nieuniknione w zamian za zrzeczenie się własności prywatnej i zgodę na śledzenie za pomocą paszportu zdrowia. Łamanie praw konstytucyjnych i religijnych będzie tolerowane w imię wiecznego stanu wyjątkowego, który przygotuje masy do dyktatury. Nastanie demokracja bez wyborów, a wszystko to w imię zdrowia publicznego. Zapanuje terror, represje, wojna przeciwko dobru i przyzwolenie na najgorsze występki. Pandemia koronawirusa to pierwsza na taką skalę wojna biologiczna.

Możemy i musimy się przeciwstawić osobom odpowiedzialnym za ten globalny zamach stanu, którym brak skrupułów w patologicznym dążeniu do władzy i którzy uważają nas za głupich niewolników.

Propaganda

Oni myślą, ze będą w stanie nad nami panować bez żadnej reakcji z naszej strony. Nie możemy pozwolić, aby przez straszydło stworzonej komisarycznie pandemii narody zostały zniszczone z powodu wywołanego kryzysu gospodarczego i społecznego, ani też aby ludność podlegała ograniczeniom wolności z pogwałceniem prawa i samego zdrowego rozsądku. Nawet po wygaśnięciu pandemii grozi nam zachowanie nadzoru obywateli wprowadzonego pod jej pretekstem.

Globalna pandemia ujawniła światowym przywódcom, że propaganda nie tylko działa, ale działa niesamowicie dobrze, aby skłonić miliardy ludzi do uległości. Dzisiaj jesteśmy okłamywani codziennie, godzina po godzinie, minuta po minucie na wielką skalę. Nie dajmy się zastraszyć. Wykazujmy się odpornością na propagandę, uczciwością i odwagą. Opowiadajmy się za odpowiedzialnością naukową i wolnością słowa, które są niezbędne, aby społeczeństwo mogło się rozwijać.

Literatura: Michael Journal Nry 113, 114. 2021

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY