Krzysztof Skiba rzucał “g*wnem Kaczyńskiego” w publiczność. Tłum wył ze śmiechu [+WIDEO]

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba / fot. Twitter

Krzysztof Skiba podczas jednego ze swoich ostatnich występów kabaretowych uderzył w rząd PiS i Jarosława Kaczyńskiego. Zrobił to jednak w straszliwie nieśmiesznym stylu.
  • Krzysztof Skiba w trakcie jednego ze swoich ostatnich stand upów krytykował rząd Prawa i Sprawiedliwości
  • Komik raczył zgromadzoną publiczność fekalnym humorem i ordynarnymi żartami z Jarosława Kaczyńskiego
  • Wszystkie wypowiedziane przez Skibę one-linery były zatrważająco nieśmieszne i cechowały się suchą puentą
  • Żenujący poziom humoru i satyry nie przeszkadzał jednak publice – ta bawiła się świetnie
  • Zobacz także: Reporter TVN 24 podczas relacji na żywo podszedł do kibiców skoków. Nie tak to miało wyglądać [+WIDEO]

Krzysztof Skiba żenuje

Popularny komik udowodnił, że najlepsze lata ma już za sobą. Wypalony zawodowo Skiba na celownik wziął PiS oraz postać Jarosława Kaczyńskiego, wielokrotnie parodiowaną i wyśmiewana w dużo lepszym stylu. Skiba niestety jak zwykle nie sprostał zadaniu i postanowił uraczyć publiczność najbardziej obrzydliwym humorem fekalnym.

PiS wygrał wybory. Później pojawił się wirus, przypadek? Nie sądzę. Później wojna aborcyjna. I nie wiem co będzie dalej, Pawłowicz zostanie Miss Polonia albo coś. Może się tak zdarzyć.

W ogóle fantastyczną postacią jest Jarosław. Słuchajcie, absolutnie historyczna postać. Mają o nim kręcić film. Tylko mają problem w TVP, Kurski ma problem – nie wiedzą jaki tytuł nadać. Miał być “Człowiek zbuntowany”, stwierdzili że raczej “zmutowany”. Powiedzieli też, że “Człowiek spod pierzyny”. A moim zdaniem idealny tytuł na film dokumentalny o Jarosławie to po prostu “Parówa z Orlenu”.

Jarosław i “wyjadanie g*wienka”

Nie wiem czy wiecie dlaczego rząd nie reaguje na protesty pielęgniarek. Dlatego, że Jarosław sam się już nauczył zmieniać pampersy. On najpierw nakładał pampersy na kalesony i to się nie sprawdzało, bo g*wno leciało lewą nogawką. I on po jakimś czasie odkrył, że najpierw należy założyć pampersy a dopiero później kalesony i ten moment w historii Polski nazywa się Dobrą Zmianą.

Podobno Błaszczak donosi te obsrane pampersy po nim, ale nie że ktoś mu każe. Po prostu lubi, lubi, lubi. Zdarza się taki minister, że wyjada te fragmenty g*wienka z tych pampersów. Jak mu mówią “panie ministrze, tak nie wypada” to on odpowiada “g*wno” to was obchodzi.

Żabka i Biedronka

Nie no, Jarosław to jest fantastyczna postać. On jest tak oderwany od życia, że jest przekonany, że sieć sklepów Biedronka to sklep z owadami. Jak wszedł do Żabki to spytał, gdzie jest akwarium.

– mówił Skiba do rozentuzjazmowanej publiki.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY