USA: Republikanie odzyskają większość? Senator zapowiada

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Senator Teksasu Ted Cruz

Senator z Teksasu, Ted Cruz / Fot. YouTube

Senator Ted Cruz z Teksasu, chce postawić Joe Bidena przed sądem. Zapowiedział to w poniedziałkowym wywiadzie dla Fox News. Możliwe to będzie po odzyskaniu Izby Reprezentantów tego roku.

Walka o rządy Republikanów

Senator Ted Cruz z Teksasu mówił w wywiadzie dla Fox News, że jest duże prawdopodobieństwo, że w tym roku Republikanie odbiorą władzę w Izbie Reprezentantów. Zapowiedział że jeśli zdobędą większość, postawią w stan oskarżenia prezydenta Joe Bidena.

We wrześniu zeszłego roku czterech republikanów z Izby Reprezentantów złożyło pozwy o impeachment przeciwko Bidenowi. Zarzuty dotyczą działaniu na południowej granicy i wycofaniu z Afganistanu wojsk.

Złożyłem pozew o impeachmencie przeciwko Joe Bidenowi na podstawie tego, co uważam za wyraźne naruszenie jego obowiązków.

W Kongresie panuje dynamika, która uniemożliwia dyskusję na ten temat. Ale nie mogłem stać z boku, gdy Biden popełnia rażące i celowe naruszenia swojej przysięgi

– napisał na Twitterze Bob Gibbs z Ohio.

Republikanie oskarżyli Demokratów o bezpodstawny impeachment stawiany wtedy Trumpowi w celu osłabienia kandydata w wyborach.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

foxnews.com

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY