Wyjątkowa akcja. Kupując kalendarz wspierasz opiekę wytchnieniową

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kalendarz Charytatywny Kobiety Wolności i Niepodległości 2022.

Kalendarz Charytatywny Kobiety Wolności i Niepodległości 2022. / Fot. Fundacja Kobiety Wolności i Niepodległości

Fundacja Kobiety Wolności i Niepodległości prowadzi sprzedaż kalendarza na 2022 rok. Zysk z tego ma pójść na cel wsparcia akcji opieki wytchnieniowej dla mam dzieci z niepełnosprawnością.

Zobacz także: Zaskakujący ruch francuskich władz. Muzułmanie oburzeni decyzją prefekt Oise

Kalendarz Charytatywny Kobiety Wolności i Niepodległości 2022 to już trzecia edycja tej inicjatywy. Wcześniej, w 2020 roku zebrano 4500 zł na Fundację Gajusz z Łodzi, natomiast w 2021 roku 3800 zł na Hospicjum Pomorze Dzieciom z Gdańska oraz dodatkowo 995 zł na indywidualnych aukcjach charytatywnych, czyli łącznie 4795 zł. W tym roku autorzy inicjatywy chcieliby zebrać jeszcze większą kwotę.

Motywem przewodnim kalendarza są legendarne auta. Każdy miesiąc to nie tylko unikalna, autorska fotografia, ale także szansa na zapoznanie się z historią motoryzacji. W sesji zdjęciowej do kalendarza nie brały udział profesjonalne modelki, a zaangażowane i aktywne wolnościowe, narodowe oraz konserwatywne kobiety skupione i działające wspólnie w grupie #KonfederacjaDlaKobiet. Sesja zdjęciowa odbyła się w Muzeum „Tamte Lata” w Zgierzu.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Fundacja Kobiety Wolności i Niepodległości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY