Matka poprosiła o jedzenie na święta. Zaoferowano jej pigułki poronne

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Największy baner pro-life zniszczony

Baner fundacji "SMS do Nieba" / Fot. Twitter

Na skandaliczną sytuację zwraca uwagę Fundacja Pro - Prawo do Życia. Na jednej z internetowych grup dyskusyjnych pojawił się wpis kobiety ze Śląska. Pisała ona o swojej ciężkiej sytuacji materialnej i o tym, że spodziewa się narodzin drugiego dziecka. Prosiła o wsparcie materialne. W odpowiedzi otrzymała propozycje pomocnictwa w aborcji farmakologicznej.
  • Kobieta umieściła wpis w internecie, w którym szukała ludzi dobrej woli, którzy mogliby zaoferować jej trochę jedzenia oraz proszek do prania dla dziecka.
  • Do akcji niemal natychmiast wkroczyli aktywiści związani z największą w Polsce zorganizowaną grupą przestępczą, która pośredniczy w nielegalnym handlu pigułkami poronnymi.
  • Pod wpisem pojawiło się jednak także sporo głosów od osób, które zaoferowały wsparcie oczekiwane przez matkę ze Śląska.
  • Zobacz także: Herod Roku 2021. Kilku polskich polityków z tytułem

Kobieta umieściła wpis w internecie, w którym szukała ludzi dobrej woli, którzy mogliby zaoferować jej trochę jedzenia oraz proszek do prania dla dziecka.

Jestem mamą 1 dziecka oraz spodziewam się drugiego dziecka, dziecko ma 2 latka, zbliżają się święta chciałabym wyprawić jej godne święta a zwyczajnie mnie na nie nie stać, brakuje na wszystko jestem sama z dzieckiem czy ktoś chciałby mi pomóc, chodzi o jakieś jedzenie przed świętami oraz na święta, owoce drobne słodycze dla mojego dziecka, chemia do kąpieli dla dzieci i dla mnie oraz do prania – napisała.

Do akcji niemal natychmiast wkroczyli aktywiści związani z największą w Polsce zorganizowaną grupą przestępczą, która pośredniczy w nielegalnym handlu pigułkami poronnymi.

Można napisać do Aborcyjny Dream Team, może jeszcze nie jest za późno. Życie, dobrobyt i przyszłość Twoja i Twojego pierwszego dziecka jest ważniejsza niż płód – przekonywali przestępcy.

Pod wpisem pojawiło się jednak także sporo głosów od osób, które zaoferowały wsparcie oczekiwane przez matkę ze Śląska. Swoją pomoc zechcieli przekazać również działacze Fundacji Pro – Prawo do Życia. Warto zauważyć, że wielokrotnie w podobnych przypadkach matkom pomaga też inna organizacja pro-life: Fundacja Małych Stópek.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Fundacja Pro – Prawo do Życia

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY