Herod Roku 2021. Kilku polskich polityków z tytułem

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Stop aborcji

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Flickr

Fundacja Pro - Prawo do Życia co roku we wspomnienie Świętych Młodzianków, Męczenników, przyznaje tytuł Heroda Roku. W poprzednich latach taki niechlubny tytuł uzyskali m.in. Donald Tusk, Jarosław Kaczyński, Jarosław Gowin, czy Hanna Gronkiewicz-Waltz. W tym roku kilku polityków zostało "nagrodzonych" ex-aequo.

Zobacz także: Santa Claus brat Dziadka Mroza, czyli jak niszczy się katolicki charakter świętego Mikołaja

W tym roku tytuł Heroda Roku 2021 przyznano jednocześnie kilku politykom: Jarosławowi Kaczyńskiemu, Donaldowi Tuskowi, Szymonowi Hołowni, Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi i Włodzimierzowi Czarzastemu. To liderzy głównych środowisk politycznych obecnych w polskim parlamencie.

Internauci zgłosili wielu kandydatów do tytułu Heroda Roku 2021. Trudno było wybrać jednego – zwłaszcza, że od lat wyłania się jasny obraz polskiej rzeczywistości politycznej – prawie nikt nie ma odwagi stanąć w obronie maleńkich bezbronnych dzieci. Cała klasa polityczna jest obojętna na cierpienie dzieci zabijanych przez aborcję – podkreśliła Fundacja Pro – Prawo do Życia.

Jako kluczowy problem do rozwiązania w kontekście zwalczania aborcji, Fundacja Pro – Prawo do Życia wskazała walkę z przestępczością aborcyjną.

Żaden z polityków wiodących polskich ugrupowań nie jest zainteresowany powstrzymaniem przestępczości aborcyjnej. Kosztem ratowania życia bezbronnych dzieci mogłaby przecież być utrata poparcia politycznego i wygodnej pozycji. Ani Jarosław Kaczyński, ani Donald Tusk, ani Szymon Hołownia, ani Kosiniak-Kamysz, ani Włodzimierz Czarzasty – jak pokazują ostatnie lata, żaden z nich nie jest gotów zaryzykować niczego dla powstrzymania nielegalnych morderstw i jawnego, nielegalnego pośrednictwa w sprzedaży pigułek śmierci. Przestępcy czują się w Polsce jak pączki w maśle i bez przeszkód zarabiają pieniądze na cierpieniu i śmierci dzieci oraz czynieniu z matek morderczyń – napisano.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

stronazycia.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY