Motyka: Towarzysz Covid, czyli do kiedy potrwa pandemia? [KOMENTARZ DNIA]

KOMENTARZ DNIA
Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Szczepionka przeciw COVID-19

Szczepienia / Fot. youtube

Mijają dwa lata od wykrycia pierwszych przypadków pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, a pandemia jak nie minęła, tak nie mija.

Covid towarzyszy ludziom, więc być może zyskał teraz miano towarzysza. W między czasie pojawiły się na rynku szczepionki, a wraz z nimi nowi miliarderzy. Dziwi tylko skuteczność tychże szczepionek, skoro rok do roku, bez szczepionek rok temu i ze szczepionkami w tym roku, sytuacja z lockdown’ami, obostrzeniami i restrykcjami zdaje się według medialnych przekazów nie poprawiać. To zastanawiające, jeśli weźmie się pod uwagę presję na szczepienia, choć oczywiście też próby zrobienia z niezaszczepionych kozłów ofiarnych, tak jakby to oni, przed dwoma laty, wypuścili wirusa z chińskiego Wuhan.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Wedle wielu relacji za wypuszczenie tej zarazy odpowiada czynnik ludzki i w świecie, w którym tyle spraw jest nie do ukrycia, to jest ukryte perfekcyjnie, nie mamy żadnych rozliczeń, żadnych sprawców. Wygląda, że ktoś piecze nawet nie dwie, a więcej pieczeni na jednym ogniu. A kiedy skończy się pandemia? Hmm, być może, jak zmieni się światowy rząd.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY