Jabłonowski zdradził cel swojego działania. Chodzi o wejście politykę

Dodano   4
  LoadingDodaj do ulubionych!
Olszański i Osadowski

Olszański i Osadowski / Fot. You Tube/ Spoko DW

"Naszym celem, najpierw są wybory samorządowe. Zobaczymy, na ile zdobędziemy przestrzeni przeciwnika" - mówi w nagraniu Wojciech Olszański.

W jednym z najnowszych filmików Olszańskiego i Osadowskiego, aktor posługujący się pseudonimem “Aleksander Jabłonowski” zdradził cel swojego dalszego działania.

We wtorek 7 grudnia “Kamraci” opublikowali wezwanie, aby w przededniu rocznicy stanu wojennego, przybyć na Jasną Górę. Dlaczego akurat do sanktuarium? W rozmowie z “Rzeczpospolitą” Wojciech O. sprecyzował, że to nie on z Marcinem O. są organizatorami tego wydarzenia, a uczestnicy ich ruchu, którzy zamówili nabożeństwo.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Jabłonowski zdradził cel swojego działania

Zebranie na Jasnej Górze to nie koniec planów Wojciecha O. i Marcina O. W swoich transmisjach po wyjściu z więzienia ogłosili, że ich celem są wybory samorządowe i zachęcili sympatyków, by zaczęli się do nich przygotowywać. Członkostwo ruchu nie jest co prawda sprecyzowane, ale ich nagrania liczą po kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń.

“Naszym celem, najpierw są wybory samorządowe. Zobaczymy, na ile zdobędziemy przestrzeni przeciwnika” – mówi w nagraniu Wojciech Olszański.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY