Najnowszy sondaż. Jak Polacy oceniają słowa znanej aktorki?

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan / fot. You Tube/ tvnpl

Na początku listopada aktorka opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej „maszynami bez serca i mózgu” oraz „mordercami”.
  • Zdecydowana większość badanych zdecydowanie negatywnie ocenia skandaliczne słowa aktorki i prezenterki Barbary Kurdej-Szatan.
  • Na początku listopada aktorka opublikowała w mediach społecznościowych wpis. Nazwała w nim funkcjonariuszy Straży Granicznej „maszynami bez serca i mózgu” oraz „mordercami”.
  • Z ankiety przeprowadzonej na panelu Ariadna na zlecenie Wirtualnej Polski wynika, że respondenci chcą ukarania Kurdej-Szatan i negatywnie postrzegają jej wypowiedź.
  • Zobacz także: Atak na kandydata na prezydenta Francji w czasie wiecu wyborczego

Polacy zdecydowanie negatywnie oceniają skandaliczne słowa aktorki i prezenterki Barbary Kurdej-Szatan o funkcjonariuszach Straży Granicznej. Tak wynika z sondażu przeprowadzonego na panelu Ariadna na zlecenie Wirtualnej Polski. Blisko połowa ankietowanych jest zdania, że celebrytka powinna zostać ukarana.

Na początku listopada aktorka opublikowała w mediach społecznościowych wpis. Nazwała w nim funkcjonariuszy Straży Granicznej „maszynami bez serca i mózgu” oraz „mordercami”. Post po kilkudziesięciu godzinach usunęła.

Firma Play w przesłanym wówczas portalowi tvp.info oświadczeniu zapewniała, że w ramach współpracy Kurdej-Szatan gra jedynie „powierzoną jej w reklamach rolę”, a firma nie utożsamia się z jej poglądami prezentowanymi na prywatnych profilach. Dalszych konsekwencji dotąd nie wyciągnięto.

Gdy aktorka straciła rolę w serialu Telewizji Polskiej, przepraszała funkcjonariuszy, których nazwała „mordercami”. Jak informowaliśmy, sprawą wpisu celebrytki zajęła się prokuratura.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Polacy oceniają słowa znanej aktorki

Wypowiedź aktorki skrytykowali internauci. Z ankiety przeprowadzonej na panelu Ariadna na zlecenie Wirtualnej Polski wynika, że respondenci chcą ukarania Kurdej-Szatan i negatywnie postrzegają jej wypowiedź.

Portal podaje, że o skandalicznych słowach aktorki słyszało 82 proc. uczestników ankiety. Nie słyszało o nich zaledwie 18 proc. 12 proc. badanych ocenia słowa Kurdej-Szatan pozytywnie. Negatywnie postrzega je 66 proc. respondentów. 22 proc. nie miała zdania na ten temat.

„Kary domagać chciałoby się już mniej niż połowa internautów. Z potrzebą wszczęcia przez prokuraturę śledztwa w związku ze znieważeniem Straży Granicznej zgadza się z pełnym przekonaniem 29 proc. pytanych, mniej pewności co do tego ma 17 proc., a zdania nie ma 19 proc.” – czytamy.

Przeciwnego zdania jest 35 proc. respondentów. W tej grupie absolutną pewność ma 18 proc.

tvp.info

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY