Ostatnie chwile aukcji na rzecz Marszu Niepodległości. Licytuj i wygraj

PILNE
Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Aukcja MN: Klepacka autograf

Aukcja MN: Klepacka autograf / Fot. własne

Tylko do dziś do godziny 17:00 potrwają jeszcze aukcje Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, których celem jest wsparcie organizacji patriotycznego wydarzenia. W chwili publikacji tego artykułu najwyższą kwotą cieszy się licytacja "Zwiedzanie Sejmu i kawa z Robertem Winnickim".

Zobacz także: Aukcja Marszu Niepodległości. Wygraj koszulkę z autografem Zofii Klepackiej

Organizacja Marszu Niepodległości, to niezwykle kosztowne przedsięwzięcie. Same tylko koszty związane z bezpieczeństwem, to około 200 tysięcy złotych, do tego dochodzi wynajęcie sceny, ruchomych platform, nagłośnienia, promocja i wiele innych kosztów, które podsumowane wynoszą 450 tysięcy złotych. Stowarzyszenia Marsz Niepodległości nadal potrzebuje około 150 tysięcy złotych, żeby spłacić wszystkie należności związane z organizacją Marszu Niepodległości.

Pomóc ma w tym m.in. specjalna zbiórka, czy aukcje. Za pośrednictwem portalu Allegro jeszcze do godziny 17:00 można licytować m.in. płytę z filmem Arkadiusza Olszewskiego – Semper Fidelis. Ta krew to za nasz Lwów, książkę Witolda Gadowskiego “Smak wojny” z dedykacją autora, koszulkę z autografem Mariusza Pudzianowskiego, obiad z Krzysztofem Bosakiem, czy zwiedzanie Sejmu i kawę z Robertem Winnickim.

Wykaz aukcji Stowarzyszenia Marsz Niepodległości dostępny jest pod tym odnośnikiem.

Dochód z aukcji trafi na rzecz pokrycia kosztów organizacji Marszu Niepodległości 2021.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY