Motyka: Polscy celebryci i Chanuka, czyli cudze chwalicie, swego nie znacie! [KOMENTARZ DNIA]

Dodano   7
  Loading
Świece chanukowe w Sejmie RP.

Świece chanukowe w Sejmie RP. / Fot. PAP/Tomasz Gzell. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Nie mam nic przeciwko dialogowi międzyreligijnemu, wzajemnemu szacunkowi dla obchodzonych świąt i tradycji, pod warunkiem, że strony wzajemnie się respektują. Widok rodzimych, polskich polityków, redaktorów, celebrytów, nie deklarujących się jako Żydzi, a jednocześnie znanych z zajadłości względem Chrześcijaństwa, zamazywania w swym działaniu wszelkich śladów Katolicyzmu, którym imię Chrystus nie przechodzi przez gardła, a jak mogą to nawet o Bożym Narodzeniu też nie wspominają, świętujących z niezwykłym wczuciem, wypiekami na twarzach i wymownym podnieceniem żydowskie Święto Poświęcenia zwane Chanuką, nasuwa mi tylko jedną myśl.

To ludzie, którzy dla pieniędzy zrobią wszystko. Wszystko to znaczy, będą szargać własne, narodowe świętości, tradycje, bez zastanowienia. Za to z egzaltacją będą obchodzić dla nich zapewne nieznane, obce Święto Świateł. Może kiedyś zrozumieją, że warto docenić nie tylko to, co mają inni, ale co ma się samemu. Tego życzę wszystkim i wszystkiego najlepszego, niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja, na wieki wieków, Amen!

Zobacz także: “Łowcy cieni” pochwycili na lotnisku Australijczyka. Interpol poszukiwał go za oszustwa podatkowe

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Krzysztof Walaszczyk
Kwal(@kwal)
1 grudnia 2021 20:52

Pan prezydent Andrzej Dupa zapalał dzisiaj z żydami świeczki chanukowe….szabesgoj !!!

hens
Gość
hens
1 grudnia 2021 21:46

Należy sobie jasno uświadomić, że ta cała Chaunka* (tak tak, to małpowanie święta chrześcijańskiego) jest świętem NARODOWYM żydów a nie religijnym! Upamiętnia zwycięstwo Machabeuszy nad Grekami!

I w tej sytuacji ochoczy udział ‘polskich’ polityków w tym święcie można zrozumieć tylko w jeden sposób, że to ich święto, tym bardziej, kiedy żydoPiS rączkami rebe Kamińskiego z MSWiA sponsoruje WIELKI BAL CHANUKOWY I KONCERT CHANUKOWY w Filharmonii Narodowej, wciąż jeszcze polskiej (tinyurl.com/2f8tmjka) za pieniądze polskich gojów!

NIK usiłował skontrolować wydatki PFN, np. zakup stateczku dla niejakiego Kushner’a (tak, Kusznierewicz to Kushner, tak jak zięć Trumpa) czy granty dla nowojorskich klezmerów, czyli dla żydowskich grajków w NY!

I co? I psińco! Prokuratura odrzuciła wniosek NIKu !!! Bo teraz ta żydowska prokuratura jest trzy w jednym, oskarżycielem, sądem i katem, tak jak dziś w przypadku Dody – tinyurl.com/bdvy7v58, której ograniczono wolność, bo tak, bo ENGEKLKING tak postanowił, a zgadnijcie z kim zadarła!?

Ale Groc czy Grabowski chodzą se swobodnie po wolności! Mogą, bo jedyny człowiek, który głośno domagał się wyczesania z Polski żydów został zadenuncjowany przez BODAKOWSKIEGOOO czyli przez MEDIA NARODOWEEE!!

I ta notka nie zmyje waszej hańby.

żydówka TW Justyna z SB
Gość
żydówka TW Justyna z SB
2 grudnia 2021 00:58
Reply to  hens

Masz na myśli tego endokomucha, pomiota komucha z sowieckiej PZPR i Ukrainki tow. Olszańskiego, który gloryfikuje Związek Sowiecki, który wymordował kilkaset tysięcy Polaków, głównie Polaków z NSZ i AK!!!
Puknij się ty komunistyczny prowokatorze w swój durny łeb!
PS. Czy też jesteś obrzezany, jak Osadowski? Retoryczne pytanie!

hens
Gość
hens
2 grudnia 2021 06:03

Takie żydówy jak ty wymordowały w UB kilka milionów Polaków i nadal są tu celebrytami, o czym właśnie jest ta notka. Ale w twoim chorym żydowskim móżdżku cała wasza haniebna przeszłość stalmudyzowała się i aresztowanych “za antysemityzm” masz za obrzezanych parchów.

Wymiana oleju wysoce wskazana, żydowska prowokatorko!

Krzysztof Walaszczyk
Kwal(@kwal)
3 grudnia 2021 22:15

Czy ty jesteś matką filuta Trzaskowskiego Rafała ?

żydówka TW Justyna z SB
Gość
żydówka TW Justyna z SB
2 grudnia 2021 00:53

Trzeba pamiętać, że większość tych lewackich celebrytów to POtomkowie ukraińskich żydów, którzy przyjechali na sowieckich czołgach do Polski w 1945 roku! Jednym z nich jest np. Adam Szechter z koszernej Gazety Wybiórczej.
Ta żydokomuna antypolonizm i nienawiść do polskich Katolików wyssała już z mlekiem matki. Dlatego chanuka dla tej swołoczy jest ważniejsza od chrześcijańskich świąt Bożego narodzenia.

dzialacz PO
Gość
dzialacz PO
2 grudnia 2021 11:35

Duda to pieniadze w Polin otrzymuje czy Polsce,poki co?

POLECAMY