Kamraci sypią w areszcie zgodnie z oczekiwaniami. Zatrzymano kolejną osobę

Dodano   24
  LoadingDodaj do ulubionych!
Poręba i Olszański

Poręba i Olszański / fot,. You Tube / Maciej Poręba

Wiadomość wyszła od Eugeniusza Sendeckiego, który to w emocjonalnym wpisie na Facebooku poinformował o zatrzymaniu Poręby.

Radosław Patlewicz podaje na swoim Twitterze wiadomość, iż kolejna osoba reprezentująca środowisko “kamratów” Olszańskiego i Osadowskiego została zatrzymana.Wygląda na to, że kamraci sypią w areszcie zgodnie z oczekiwaniami. Chodzi o występującego z wymienionymi wcześniej osobami, “słynnego aktora i konsultanta filmów sodomickich” Macieja Porębę.

Kamraci sypią w areszcie

Wiadomość wyszła od Eugeniusza Sendeckiego, który to w emocjonalnym wpisie na Facebooku poinformował o zatrzymaniu Poręby.

Jak można się było spodziewać, wszystko wskazuje na to, że Kamraci swoim starym zwyczajem sypią w areszcie wszystkich swoich współpracowników. O poprzednich tego typu wydarzeniach z udziałem m.in. Wojciecha Olszańskiego informowaliśmy w całej serii programów jemu poświęconych na kanale Mediów Narodowych.

Komentarz Patlewicza

“Zgodnie z przewidywaniami, cumraci w areszcie sypią pozostałych. Dziś aresztowano słynnego aktora i konsultanta filmów sodomickich, Macieja PPPorębę.” – napisał na Twitterze.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY