Kamraci sypią w areszcie zgodnie z oczekiwaniami. Zatrzymano kolejną osobę

Dodano   21
  Loading
Poręba i Olszański

Poręba i Olszański / fot,. You Tube / Maciej Poręba

Wiadomość wyszła od Eugeniusza Sendeckiego, który to w emocjonalnym wpisie na Facebooku poinformował o zatrzymaniu Poręby.

Radosław Patlewicz podaje na swoim Twitterze wiadomość, iż kolejna osoba reprezentująca środowisko “kamratów” Olszańskiego i Osadowskiego została zatrzymana.Wygląda na to, że kamraci sypią w areszcie zgodnie z oczekiwaniami. Chodzi o występującego z wymienionymi wcześniej osobami, “słynnego aktora i konsultanta filmów sodomickich” Macieja Porębę.

Kamraci sypią w areszcie

Wiadomość wyszła od Eugeniusza Sendeckiego, który to w emocjonalnym wpisie na Facebooku poinformował o zatrzymaniu Poręby.

Jak można się było spodziewać, wszystko wskazuje na to, że Kamraci swoim starym zwyczajem sypią w areszcie wszystkich swoich współpracowników. O poprzednich tego typu wydarzeniach z udziałem m.in. Wojciecha Olszańskiego informowaliśmy w całej serii programów jemu poświęconych na kanale Mediów Narodowych.

Komentarz Patlewicza

“Zgodnie z przewidywaniami, cumraci w areszcie sypią pozostałych. Dziś aresztowano słynnego aktora i konsultanta filmów sodomickich, Macieja PPPorębę.” – napisał na Twitterze.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest
21 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Marko
Gość
Marko
30 listopada 2021 18:14

Wspaniała wiadomość. Szury i ambasada rosyjska będą wkur.ieni.

HE-man
Gość
HE-man
30 listopada 2021 18:15

Poręba chyba jest gejem? Gra w filmach porno LGBT. Dobrze mu tam będzie, zrobią z niego cfela.

AntyZBOK
Gość
AntyZBOK
30 listopada 2021 20:26
Reply to  HE-man

Gejem raczej nie, ale biseksualnym sodomitą lubiącym analne zabawy sado-macho w filmach LGBT.

hens
Gość
hens
30 listopada 2021 18:44

Jedno jest pewne, MEDIA NARODOWE I ICH EKIPA TO ŻYDOWSKIE CYNGLE.

Nie dziwi więc, że tak jak wPolityce.pl są na garnuszku żydoPiSu, są złodziejami chwały Piłsudskiego i mimo, że nieustannie na niego chrochają, to łażą w żydoPiSowskim Marszu 11/11. Zagrabili także chwałę AK i drą mordy 1 Sierpnia! Przez pozostała część roku odsądzają pułsudczykowską AK od czci i wiary, parchy !

Dlatego teraz triumfują, bo jedyny facet, który z otwartą przyłbica wystąpił przeciw ich żydłackim szefom został przez BODAKOWSKIEGO zadenuncjowany.. uwaga, uwaga, już 6 /11, czyli grubo przed happeningiem w Kaliszu!

TFUU PARCHY W MASKACH BIAŁO-CZERWONYCH!

TFUU !!!

Dawny wyborca PiS-u
Gość
Dawny wyborca PiS-u
30 listopada 2021 19:00
Reply to  hens

Do hens: to ty jesteś niemieckim albo żydowskim parchem!!!

hens
Gość
hens
30 listopada 2021 20:22

Do Dawny wyborca PiS-u: to ty jesteś niemieckim albo żydowskim parchem!!!

A jesteś już w starszakach czy wciąż u maluchów?

Daria
Gość
Daria
30 listopada 2021 19:02
Reply to  hens

Ty jesteś chory psychicznie!!

hens
Gość
hens
30 listopada 2021 20:23
Reply to  Daria

Daria: Ty jesteś chora psychicznie!!

Paweł Żabicki
Gość
Paweł Żabicki
30 listopada 2021 19:09

Polecam moją polemikę z Janem Hernikiem i Radosławem Patlewiczem: https://pawel-zabicki.blogspot.com/2021/11/inflacja-antyfaszyzmu.html

Ropuch
Gość
Ropuch
30 listopada 2021 20:29

Who cares?

hens
Gość
hens
30 listopada 2021 20:39

Zauważę od niechcenia, że wspomniani tu panowie i ich kompani jakoś z równą nienawiścią nie atakują miłośników komunizmu, który przecież także jest nielegalny i także jest przez levich propagowany i ubóstwiany, choćby ostatni wyskok Zelta!

No ale najwyraźniej MEDIA NARODOWE i cała ta neoendecja mają inne priorytety, najpierw atakują wrogów parchów w ‘polsce’.

Pan kazał, sługa musi!

AntyZBOK
Gość
AntyZBOK
30 listopada 2021 20:25

Zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci aresztu tymczasowego w stosunku do Olszańskiego, Osadowskiego i Rybaka za mówienie prawdy o żydach jest skrajnym nadużyciem prokuratury. Ale zamknięcie sodomity i rusofila Poręby cieszy ucho! 🙂

hens
Gość
hens
30 listopada 2021 21:42

A rusofil Kramek i jego flama są nietykalni!

Zbigniew
Gość
Zbigniew
1 grudnia 2021 05:55

To dobre. Rozmawiaja tutaj same psychoparchy, sodomici i inni blizej nieokreslone zbuki. Jeden na drugiego nic innego, tylko wyzwiska – merytorycznie oczywiscie.

Chabad Lubawicz
Gość
Chabad Lubawicz
1 grudnia 2021 13:37

Media Narodowe należą do

Arx
Gość
Arx
1 grudnia 2021 17:58

Znów żenada i manipulacja Mediów Narodowych wprost na wzór mediów reżimowych

Jacek
Gość
Jacek
1 grudnia 2021 19:09

PIERDOLICIE OD RZECZY a GIERTYCH wami JESZCZE MACHA DEBILE

Tomki
Gość
Tomki
2 grudnia 2021 01:54

Apeluję do Polaków by zaprzestały wspierać Media Narodowe(chuj wie jakiego narodu) zaczynacie szczuć i to aż śmierdzi.Można się nie zgadzać z Olszańskim, ale już ten wasz Bieńko pokazuje że upadliście i życzę wam upadku finansowego bo zamiast zajmować się czymś innym to zajmujecie się ludźmi którzy pokazywali prawdę.Oglądałem was ale widać że idziecie ku propagandzie dlatego koniec z waszym oglądaniem.

Bronek
Gość
Bronek
2 grudnia 2021 10:32

Dalej się dzielcie, mało wam jeszcze? Wszyscy przeciwnicy kamratow to Naród Wybrany, kolejna prowokacja systemową. Nie wierzę w to co piszą o Kamratach.

Marian
Gość
Marian
3 grudnia 2021 15:26
Reply to  Bronek

Typowe polskie piekiełko. Każdy chce być szefem i zgnoić każdego swojego który się wychyli. Kamraci odnieśli sukces, ludzie ich oglądają, zorganizowali kilka happeningów – zamiast się do nich przyłączyć i razem budować to lepiej dzielić i na nich pluć. A czym niby są “media narodowe”???? Wentylem pisowskim, kontrolowaną opozycją od marszu niepodległości. Jak w tym kraju ma być normalnie skoro naród jest wewnętrznie skłócony, walczą ze sobą nawet ludzie teoretycznie stojący po tej samej stronie barykady? Milion ugrupowań, każdy strzępi ryja ===to ja jestem prawdziwym narodowcem a tamci inni to pozerzy. Komu to jest na korzyść? Tylko i wyłącznie wrogom ojczyzny.

Adolf
Gość
Adolf
2 grudnia 2021 13:54

No

Last edited 1 miesiąc temu by Adolf

POLECAMY