Kościół a judaizm. Różne aspekty sprawy

Dodano   4
  Loading
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Canva

Wydawnictwo 3DOM ma zaszczyt poinformować szanownych Czytelników o przedsprzedaży wyjątkowej książki "Macie diabła za ojca" autorstwa Curzio Nitoglii. Ta niezwykła pozycja odważnie opowiada o kwestiach, o których przeważnie się milczy. W sposób przystępny, a jednocześnie bezlitośnie szczery i obnażający przedstawia faktyczny stan relacji pomiędzy judaizmem, a Świętym Kościołem Katolickim.

Curzio Nitoglia w poszukiwaniu prawdy wypuścił się na wyjątkowo głębokie i niebezpieczne wody. Relacje Kościoła i judaizmu zostały bowiem zreformowane i w drastyczny sposób zmienione przez Sobór Watykański II. Nitoglia odważył się wyjść poza narzucone schematy, przywołując rzeczywistość taką, jaką była od stuleci. Autor nie boi się podkreślać oczywistych twierdzeń, które we współczesnym świecie budzą zgrozę politycznie poprawnego społeczeństwa. Wielokrotnie podkreśla, iż żydowski naród przestał być narodem wybranym w chwili, gdy odrzucił naszego Pana, Jezusa Chrystusa. Żydzi nie uznali Mesjasza, jednocześnie zwracając się przeciwko Niemu – w jedynym możliwym kierunku, a zatem w stronę szatana.

Zobacz także: Warszawa przygotowuje się do świąt…zimowych? Dziwne malowania wagonów

Wskazując na dzieje potomstwa Abrahama, Nitoglia podkreśla, że to Kościół Katolicki jest umiłowanym przez Boga Izaakiem. Dzieje Izmaela stanowią z kolei alegorię historii żydów, którzy odrzucili Chrystusa. Izmael bowiem, choć pierworodny, swoim zachowaniem nie spodobał się Panu. Tak samo naród wybrany spośród wszystkich na ziemi sprzeniewierzył się swojemu powołaniu, łamiąc przymierze i posyłając samego Zbawiciela na śmierć. Wszystko to, choć zdaje się być oczywiste w pryzmacie Objawienia oraz nauki Kościoła, stanowi obecnie wiedzę wyklętą i przemilczaną. Jednym z celów, jakie ustanowił sobie Autor książki, jest ponowne nakreślenie prawdy i ukazanie jej Czytelnikom.

Curzio Nitoglia maluje na kartach “Macie diabła za ojca” obraz stosunku Kościoła względem judaizmu bez posoborowych zniekształceń i deformacji. Wyjaśnia po kolei kwestie teologiczne, nie poprzestając jednak jedynie na nich. Książka zawiera pełen przekrój tych gorzkich relacji, przeprowadzając Czytelników przez kwestie polityczne, ekonomiczne aż po etniczne. Autor nieustannie bazuje zarówno na Piśmie Świętym, jak i tradycyjnym Magisterium Kościoła, które przez długie stulecia nie bało się trudnej, niepoprawnej politycznie prawdy, dotyczącej stosunków z talmudycznymi żydami. Czas, aby przywrócić światu tę prawdę.

Z prawdziwą dumą przedstawiamy Szanownym Czytelnikom możliwość zakupu tej odważnej i nieustępliwej pozycji w przedsprzedaży. Korzystając z niej, każdy zamawiający otrzyma atrakcyjny prezent w postaci kubka gratis.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
AMBROGIO
Gość
AMBROGIO
28 listopada 2021 12:32

Ta ksiazka to wyśmienity prezent
dla polityków …

Michał
Gość
Michał
19 stycznia 2022 16:02
Reply to  AMBROGIO

którzy do kościółka przed wyborami a poźniej to widać

hens
Gość
hens
28 listopada 2021 13:17

…hmmm… powątpiewałem w IQ Dody…

Jednak dwoma zdaniami powiedzianymi od niechcenia podsumowała całą naszą, za przeproszeniem, cywilizację opartą na religii.

Od kilku tysięcy lat kręcimy się w przeręblu z żydowskim g..nem. A teraz jesteśmy dodatkowo waleni po łbach szczepionkami.

Nadzieja w Chińczykach… jeśli nie oni to kto?

A’propos, pandemia to córka pandy?

Krzysztof Walaszczyk
Kwal(@kwal)
4 grudnia 2021 19:48
Reply to  hens

Żadni Chińczycy Panie “hens”, tylko Jezus Chrystus…
A odnośnie artykułu ! Chrześcijaństwo nie nic wspólnego z judaizmem i odwrotnie…

POLECAMY