WSPIERAJ Marsz Niepodległości. Pozostało 30 proc. do celu naszej zbiórki

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marsz Niepodległości to płomień, który na stałe przypomniał politykom, że patriotyzm to nie przeszłość, Europie, że normalność jest możliwa, a Polakom, że duma to nasz obowiązek. Zachęcamy do wsparcia tej szczytnej inicjatywy. Dzięki państwa hojności, udało się już zebrać około 70 proc. potrzebnej do pokrycia wszystkich należności kwoty.

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości ogłosiło zbiórkę, której celem jest pokrycie kosztów organizacji tegorocznego Marszu Niepodległości. Ta największa patriotyczna inicjatywa w Europie nie miałaby szans na powodzenie, gdyby nie wsparcie polskich patriotów. Udało się już zebrać około 70 proc. potrzebnej kwoty.

Wspieraj Marsz Niepodległości

Marsz Niepodległości to płomień, który na stałe przypomniał politykom, że patriotyzm to nie przeszłość, Europie, że normalność jest możliwa, a Polakom, że duma to nasz obowiązek. Od ponad dekady, każdego roku podnosi zagrażające naszej Ojczyźnie problemy, kiedy nikt inny nie chce o nich mówić. To morze biało-czerwonych flag przełamało już niejedną barierę poprawności politycznej. Najważniejsza jest Polska, a Polska nas potrzebuje. Marsz, z którego wyrosło wiele inicjatyw w całym kraju, który połączył Polaków musi trwać, ponieważ wciąż jest wiele do zrobienia. Każda jego edycja okazała się jeszcze wspanialsza i okazalsza, jednak to nakłada na organizatorów większe wyzwania logistyczne. Dlatego zwracamy się z apelem o wsparcie!

W tym roku suma kosztów organizacji tego największego patriotycznego wydarzenia wyniesie 350 tys. zł.

W tej chwili udało nam się zebrać około 70 proc. całej kwoty, która potrzebna jest do pokrycia wszystkich należności związanych z tegorocznym Marszem. Serdecznie zachęcamy państwa do wsparcia tej patriotycznej inicjatywy, dzięki której każdego roku setki tysięcy Polaków manifestuje swoją miłość do Ojczyzny.

Prosimy o wsparcie zbiórki Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, która znajduje się >>>TUTAJ<<<.

Aukcje Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

Marsz Niepodległości uruchamia również aukcje darów ofiarowanych przez znane osobistości. Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na pokrycie wydatków na zorganizowanie największej imprezy patriotycznej w Polsce.

Chluba polskiego sportu i przez lata najsilniejszy mocarz świata, Mariusz Pudzianowski, sprezentował na licytację koszulkę z oryginalnym podpisem oraz 2 kalendarze.

Kibice piłki nożnej nie przejdą obojętnie obok koszulki meczowej Legii Warszawa z sezonu 2008/09 wraz z autografami zawodników pierwszego składu drużyny z tamtego okresu. Na koszulce znajdują się osobiście zebrane podpisy od takich zawodników jak Inaki Astiz, Roger Guerreiro, Takesure Chinyama, Maciej Iwański, Michał Żyro, Maciej Rybus, Dickson Choto, Jan Mucha, czy Pance Kumbev.

Zofia Klepacka – windsurferka, mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w olimpijskiej klasie RS:X, brązowa medalistka XXX letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie – przekazała na licytację unikatową koszulkę z własnym, odręcznym autografem. 

Obiad i spotkanie z politykami

Zainteresowani polityką i sprawami publicznymi z pewnością zwrócą uwagę na ofert posła Konfederacji Krzysztofa Bosaka. Wylicytować można wspólny obiad i kilka godzin z politykiem, które można spędzić na dyskusjach o ważnych sprawach.

Inny poseł Konfederacji, Robert Winnicki, oprowadzi po gmachu Sejmu, opowiadając o bardziej i mniej znanych faktach mających miejsce w jednym z najważniejszych budynków kraju a na końcu zaprosi na kawę.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Nagrody Książkowe

Książkowe mole mogą wybrać aukcje, na których mogą wygrać głośnie wydawnictwa najbardziej znanych publicystów prawej strony dyskursu publicznego.

Marcin Rola – red. naczelny wrealu24.pl ofiarował napisane z Jarosławem Kornasiem „Kulisy manipulacji – czyli jak teorie spiskowe stały się faktem”, poruszającą tematy Okrągłego Stołu, afery FOZZ czy pandemii.

Pionier badań nad historią Żołnierzy Wyklętych, Leszek Żebrowski, daje okazję do zdobycia aż kilku swoich pozycji. Są to książki: „Czerwona trucizna”, „O najnowszej historii Polski 1939-1989”, „Warszawa ’44. Krew i chwała”, „Mity przeciwko Polsce”.

Prawnik, publicysta i eseista Stanisław Michalkiewicz przekazał książkę „Zmora. Sekrety najnowszej historii Polski”, napisaną wspólnie z Jarosławem Kornasiem.

Unikatowe upominki

Ordo Iuris wystawia unikatowy raport prawny fundacji z Marszu Niepodległości 2021 wraz z dedykacją Zarządu.

Gratką dla kolekcjonerów może być zestaw corocznych plakatów Marszu Niepodległości, które wraz z hasłem przewodnim zawsze odnosiły się do aktualnych wydarzeń. 18 egzemplarzy plakatów trafi do zwycięzcy licytacji.

Zdobyć można również oryginalny identyfikator przewodniczącego Marszu Niepodległości 2019 – Roberta Bąkiewicza, prezesa stowarzyszeń: Marsz Niepodległości, Roty Marszu Niepodległości i Straż Narodowa oraz organizatora kampanii społecznej #NieDlaRoszczeń i #STOP447. 

Wykaz aukcji Stowarzyszenia Marsz Niepodległości dostępny jest pod adresem: Allegro.pl/uzytkownik/Marsz_N/

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY