Marsz Niepodległości uruchamia aukcje. Wylicytuj obiad z Bąkiewiczem, czy koszulkę Pudzianowskiego

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Aukcja MN

Aukcja MN / fot. Facebook/ Marsz Niepodległości, allegro

Specjalna aukcja organizowana jest przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Licytuj i wspieraj polskich patriotów. Sprawdź, co można wygrać!

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości uruchamia aukcje darów ofiarowanych przez znane osobistości. Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na pokrycie wydatków na zorganizowanie największej imprezy patriotycznej w Polsce.

LICYTUJ I WSPIERAJ >>>TUTAJ<<<

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości uruchamia aukcje – pamiątki sportowe

Chluba polskiego sportu i przez lata najsilniejszy mocarz świata, Mariusz Pudzianowski, sprezentował na licytację koszulkę z oryginalnym podpisem oraz 2 kalendarze.

Kibice piłki nożnej nie przejdą obojętnie obok koszulki meczowej Legii Warszawa z sezonu 2008/09 wraz z autografami zawodników pierwszego składu drużyny z tamtego okresu. Na koszulce znajdują się osobiście zebrane podpisy od takich zawodników jak Inaki Astiz, Roger Guerreiro, Takesure Chinyama, Maciej Iwański, Michał Żyro, Maciej Rybus, Dickson Choto, Jan Mucha, czy Pance Kumbev.

Zofia Klepacka – windsurferka, mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w olimpijskiej klasie RS:X, brązowa medalistka XXX letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie – przekazała na licytację unikatową koszulkę z własnym, odręcznym autografem. 

LICYTUJ I WSPIERAJ >>>TUTAJ<<<

Wygraj obiad z Robertem Bąkiewiczem

Zainteresowani polityką i sprawami publicznymi z pewnością zwrócą uwagę na oferty: prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Roberta Bąkiewicza oraz posła Konfederacji Krzysztofa Bosaka. W obu wypadkach wylicytować można wspólny obiad i kilka godzin, które można spędzić z nimi na dyskusjach o ważnych sprawach.

Inny poseł Konfederacji, Robert Winnicki, oprowadzi po gmachu Sejmu, opowiadając o bardziej i mniej znanych faktach mających miejsce w jednym z najważniejszych budynków kraju a na końcu zaprosi na kawę.

Unikatowe książki wraz z dedykacjami

Książkowe mole mogą wybrać aukcje, na których mogą wygrać głośnie wydawnictwa najbardziej znanych publicystów prawej strony dyskursu publicznego.

Marcin Rola – red. naczelny wrealu24.pl ofiarował napisane z Jarosławem Kornasiem „Kulisy manipulacji – czyli jak teorie spiskowe stały się faktem”, poruszającą tematy Okrągłego Stołu, afery FOZZ czy pandemii.

Pionier badań nad historią Żołnierzy Wyklętych, Leszek Żebrowski, daje okazję do zdobycia aż kilku swoich pozycji. Są to książki: „Czerwona trucizna”, „O najnowszej historii Polski 1939-1989”, „Warszawa ’44. Krew i chwała”, „Mity przeciwko Polsce”.

Prawnik, publicysta i eseista Stanisław Michalkiewicz przekazał książkę „Zmora. Sekrety najnowszej historii Polski”, napisaną wspólnie z Jarosławem Kornasiem.

LICYTUJ I WSPIERAJ >>>TUTAJ<<<

Specjalne upominki podarowane przez artystów

Muzyk, dziennikarz („Warto rozmawiać”) i publicysta Jan Pospieszalski wspomógł aukcję Stowarzyszenia Marsz Niepodległości antracytową rzeźbą przedstawiającą górniczą rodzinę, którą otrzymał za reportaże poświęcone Górnemu Śląskowi.

Aż trzy płyty z autografami podarował jeden z najlepszych przedstawicieli patriotycznego rapu, Basti. Na licytacji można będzie wygrać płyty CD: „Mowa Nienawiści”, „Z sensem”, „Osobisty zbiór wartości”. 

LICYTUJ I WSPIERAJ >>>TUTAJ<<<

Wyjątkowe pamiątki z Marszu Niepodległości

Ordo Iuris wystawia unikatowy raport prawny fundacji z Marszu Niepodległości 2021 wraz z dedykacją Zarządu.

Gratką dla kolekcjonerów może być zestaw corocznych plakatów Marszu Niepodległości, które wraz z hasłem przewodnim zawsze odnosiły się do aktualnych wydarzeń. 18 egzemplarzy plakatów trafi do zwycięzcy licytacji.

Zdobyć można również oryginalny identyfikator przewodniczącego Marszu Niepodległości 2019 – Roberta Bąkiewicza, prezesa stowarzyszeń: Marsz Niepodległości, Roty Marszu Niepodległości i Straż Narodowa oraz organizatora kampanii społecznej #NieDlaRoszczeń i #STOP447. 

Wykaz aukcji Stowarzyszenia Marsz Niepodległości dostępny jest pod adresem: Allegro.pl/uzytkownik/Marsz_N/

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY