„Dziś i Jutro Polskiego Obozu Narodowego”. Młodzież Wszechpolska zaprasza na konferencję z okazji setnych urodzin organizacji

Dodano   1
  Loading
Młodzież Wszechpolska

Młodzież Wszechpolska / Fot. Facebook.com/Wszechpolacy1922

Obchodząc stulecie istnienia swojej organizacji, Wszechpolacy chcą pochylić się nad aktualnym położeniem środowiska skupionego wokół idei narodowej. Analizie kondycji obozu narodowego ma służyć Konferencja „Dziś i jutro polskiego obozu narodowego”, która odbędzie się w Warszawie 4 grudnia 2021. Wydarzenie będzie także okazją do zastanowienia się nad miejscem nacjonalizmu we współczesnej rzeczywistości i możliwościach twórczego rozwoju tradycji intelektualnych pozostawionych w spadku przez poprzednie pokolenia narodowców.
  • 4 grudnia 2021 Młodzież Wszechpolska zorganizuje w Warszawie konferencję „Dziś i jutro polskiego obozu narodowego”.
  • Trzonem konferencji będą panele dyskusyjne trwające po półtorej godziny.
  • Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00, na Placu Grzybowskim 3/5.
  • Zobacz także: Artykuł “Wyborczej” wykorzystany przez białoruską propagandę

4 grudnia 2021 Młodzież Wszechpolska zorganizuje w Warszawie konferencję „Dziś i jutro polskiego obozu narodowego”. „Podczas trzech dyskusji panelowych z udziałem liderów społecznych i politycznych oraz zaproszonych ekspertów będziemy chcieli zastanowić się nad obecnym stanem środowiska narodowego w Polsce”, zapowiadają organizatorzy. „Chcemy podjąć poważną, głęboką, szczerą i otwartą dyskusję o kluczowych problemach i wyzwaniach stojących przed ideą narodową w Polsce. Zastanowimy się też nad sytuacją państwa narodowego jako takiego w zglobalizowanym i targanym licznymi kryzysami współczesnym świecie”, dodają Wszechpolacy.

Trzonem konferencji będą panele dyskusyjne trwające po półtorej godziny. W czasie pierwszego z nich znawcy zagadnienia przyjrzą się „Miejscu wspólnoty narodowej i nacjonalizmu w zglobalizowanym świecie”. Podczas drugiej debaty delegaci aktywnych w kraju organizacji narodowych poświęcą uwagę „Obecnemu stanowi środowiska narodowego w Polsce i perspektywom rozwoju”. Trzeci panel zbada „wyzwania i perspektywy rozwoju” stojące przed państwem narodowym i tożsamością narodową w XXI wieku.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00, na Placu Grzybowskim 3/5. Pierwsza z zaplanowanych dyskusji potrwa od 10:15 do 11:45. Pomiędzy kolejnymi debatami uczestnicy będą mogli skorzystać z piętnastominutowych przerw. 20 minut po 15 organizatorzy zaplanowali podsumowanie i zakończenie wydarzenia.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Warszawiak
Gość
Warszawiak
26 listopada 2021 21:03

Brawo MW!

POLECAMY