PILNE! PayPal zablokował konto Marszu Niepodległości. Bąkiewicz: “To walka z patriotami”

Dodano   9  
  Loading
Robert Bąkiewicz

Robert Bąkiewicz / Fot. Twitter/MediaNarodowe

PayPal zablokował konto Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, jednocześnie zamrażając środki, które na nim były. Powód? "Niedozwolone transakcje". - Tak wygląda walka korporacji międzynarodowych z polskim patriotyzmem. Wszystko oczywiście w imię "postępu" i "tolerancji" - skomentował sytuację Robert Bąkiewicz, prezes stowarzyszenia.
  • PayPal, oferujące przesyłanie pieniędzy drogą internetową, zablokowało konto Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.
  • Jednocześnie zamroziło także wszystkie środki, które się na nim znajdowały.
  • – Walka korporacji międzynarodowych z polskim patriotyzmem – skomentował blokadę Robert Bąkiewicz.
  • Zobacz także: Premier Holandii o uczestnikach protestu w Rotterdamie: “Idioci”.

Blokada konta Marszu Niepodległości

Komunikat o zablokowaniu konta przekazał Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Przegląd operacji na Twoim koncie wykazał, że naruszasz przyjęte przez PayPal Zasady dopuszczalnego użytkowania. W związku z tym na Twoje konto zostały nałożone trwałe ograniczenia i nie będziesz mieć możliwości prowadzenia dalszej działalności za pośrednictwem PayPal.

Czytamy.

Co więcej, operator nakazał m.in. usunięcie odniesienia do firmy PayPal z kont stowarzyszenia. Firma blokadę uzasadnia “niedozwolonymi operacjami”.

“Niedozwolone operacje” to przyjmowanie darowizn od naszych sympatyków.

Napisał Robert Bąkiewicz.

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości zbiera darowizny od Sympatyków w celu pokrycia kosztów po organizacji Marszu Niepodległości 2021, jak również na pomoc prawną w związku z wytoczonym przez Rafała Trzaskowskiego procesem sądowym.

“Marsz Niepodległości to płomień, który na stałe przypomniał politykom, że patriotyzm to nie przeszłość, Europie, że normalność jest możliwa, a Polakom, że duma to nasz obowiązek. Od ponad dekady, każdego roku podnosi zagrażające naszej Ojczyźnie problemy, kiedy nikt inny nie chce o nich mówić. To morze biało-czerwonych flag przełamało już niejedną barierę poprawności politycznej. Najważniejsza jest Polska, a Polska nas potrzebuje. Marsz, z którego wyrosło wiele inicjatyw w całym kraju, który połączył Polaków musi trwać, ponieważ wciąż jest wiele do zrobienia. Każda jego edycja okazała się jeszcze wspanialsza i okazalsza, jednak to nakłada na organizatorów większe wyzwania logistyczne. Dlatego zwracamy się z apelem o wsparcie!

W tym roku suma kosztów organizacji tego największego patriotycznego wydarzenia wyniesie 350 000 zł” – czytamy na stronie zrzutki.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter, dorzeczy.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Krzysztof
Gość
Krzysztof
23 listopada 2021 13:09

Trochę to dziwne …Rząd patronuje marszowi , potem pan Bąkiewicz musi na ten marsz zbierać pieniążki , a korporacje , które niszczą normalny świat i normalnych ludzi utrudniają zbiórkę tych pieniążków . Najciekawsze jest to , że ten sam rząd trzyma z tymi korporacjami i tymi , którzy zabierają ludziom wolność …

Andrzej
Gość
Andrzej
23 listopada 2021 13:15
Reply to  Krzysztof

Gorzej, premier tego rządu daje tym koszernym instytucjom miliony z tzw. tarczy związanej z covid, a jeszcze zwalnia ich z podatków, którymi obciąża Polaków. Po czym ogłasza sukces, że kolejne żydowskie instytucje rozwijają naszą gospodarkę.

Krzysztof Walaszczyk
23 listopada 2021 22:32
Reply to  Andrzej

Pan premier jak to Pan Andrzej go nazywa nie ma nic do powiedzenia tylko musi wykonywać plecenia żydów. To rasowy Szabesgoj nie reprezentujący Polskiej Racji Stanu…to nieszczęście dla Polski.

Krzysztof Walaszczyk
23 listopada 2021 22:29
Reply to  Krzysztof

Tutaj nie ma nic dziwnego Panie Krzysiu. Wszystko jest już dawno zaplanowane i skrzętnie realizowane. Zaczęło się w 1989 roku gdy Pan Balcerowicz vel Aaron Bucholtz wykonywał zadanie z Jefrreyem Sachsem… gdzie Palakom stworzono wrażenie że są silni, piękni i bogaci…Polska od tamtego momentu jest w stanie likwidacji Panie Krzysiu ! Cała reszta to pozory…

Krzysztof
Gość
Krzysztof
24 listopada 2021 20:40
Reply to  Kwal

Tak wiem, racja, ale jeśli więcej ludzi to zrozumie, może jeszcze nie jest dla nas za późno. Pozdrawiam Ciebie i całą resztę patriotów z forum !

Stefania
Gość
Stefania
23 listopada 2021 13:31

Trzeba zbojkotować toto

Czesław
Gość
Czesław
26 listopada 2021 06:12

To wobec kogo Bąkiewicz jest lojalny?Swoim przekonaniom czy reżimowi Kaczyńskiego od którego otrzymał wsparcie finansowe?

Czesław
Gość
Czesław
26 listopada 2021 06:20

Aby Polska nie zginęła należy wszędzie ,śmiało i odważnie domagać się przeprowadzenia w Polsce deratyzacji.To jest wyrzucenia ze wszystkich stanowisk państwowych żydowskich szczurów.Na wszelkie kłamliwe i oszczercze ataki żydów odpowiadać “Tak,jestem antysemitą i jestem z tego dumny”.

Krzysztof Walaszczyk
26 listopada 2021 22:04
Reply to  Czesław

Panie Czesłąwie. Ja czasami napisałem komentarz do Najwyższego Czasu….nagle mnie zablokowano. Napisałem do redakcji taki liścik: “Szanowni Państwo. Zwracam się uprzejmie za zapytaniem dotyczącym komentarzy pod artykułami zamieszczanymi na stronie NAJWYŻSZEGO CZASU. Od wczoraj nie mogę zamieszczać komentarzy pod moim nickiem “Kwal”. Czy to jest związane z jakimiś pracami technicznymi czy zlikwidowaliście Państwo zamieszczanie moich komentarzy za zbyt radykalne wypowiedzi….bo inne są zamieszczane. Może to jest jakiś błąd wynikły z mojej strony i powinien zająć się tym nasz informatyk ? Prosił bym o informację w tej sprawie bo nie wiem od czego zacząć. A może przyszedł rozkaz od właściwych wyższych władz ? Serdecznie pozdrawiam. K.w.”

Wkleję Panu odpowiedz jaką otrzymałem: “Witamy, system działa tak, że google, który daje nam reklamy, zgłasza swoje pretensje do komentarzy. Po kilku takich zgłoszeniach blokuje je z automatu. Nie mamy z tym nic wspólnego.
Serdecznie pozdrawiamy,” Sam niech Pan wysnuje wnioski….

POLECAMY