PILNE! PayPal zablokował konto Marszu Niepodległości. Bąkiewicz: “To walka z patriotami”

Dodano   8
  LoadingDodaj do ulubionych!
Robert Bąkiewicz

Robert Bąkiewicz / Fot. Twitter/MediaNarodowe

PayPal zablokował konto Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, jednocześnie zamrażając środki, które na nim były. Powód? "Niedozwolone transakcje". - Tak wygląda walka korporacji międzynarodowych z polskim patriotyzmem. Wszystko oczywiście w imię "postępu" i "tolerancji" - skomentował sytuację Robert Bąkiewicz, prezes stowarzyszenia.
  • PayPal, oferujące przesyłanie pieniędzy drogą internetową, zablokowało konto Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.
  • Jednocześnie zamroziło także wszystkie środki, które się na nim znajdowały.
  • – Walka korporacji międzynarodowych z polskim patriotyzmem – skomentował blokadę Robert Bąkiewicz.
  • Zobacz także: Premier Holandii o uczestnikach protestu w Rotterdamie: “Idioci”.

Blokada konta Marszu Niepodległości

Komunikat o zablokowaniu konta przekazał Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Przegląd operacji na Twoim koncie wykazał, że naruszasz przyjęte przez PayPal Zasady dopuszczalnego użytkowania. W związku z tym na Twoje konto zostały nałożone trwałe ograniczenia i nie będziesz mieć możliwości prowadzenia dalszej działalności za pośrednictwem PayPal.

Czytamy.

Co więcej, operator nakazał m.in. usunięcie odniesienia do firmy PayPal z kont stowarzyszenia. Firma blokadę uzasadnia “niedozwolonymi operacjami”.

“Niedozwolone operacje” to przyjmowanie darowizn od naszych sympatyków.

Napisał Robert Bąkiewicz.

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości zbiera darowizny od Sympatyków w celu pokrycia kosztów po organizacji Marszu Niepodległości 2021, jak również na pomoc prawną w związku z wytoczonym przez Rafała Trzaskowskiego procesem sądowym.

“Marsz Niepodległości to płomień, który na stałe przypomniał politykom, że patriotyzm to nie przeszłość, Europie, że normalność jest możliwa, a Polakom, że duma to nasz obowiązek. Od ponad dekady, każdego roku podnosi zagrażające naszej Ojczyźnie problemy, kiedy nikt inny nie chce o nich mówić. To morze biało-czerwonych flag przełamało już niejedną barierę poprawności politycznej. Najważniejsza jest Polska, a Polska nas potrzebuje. Marsz, z którego wyrosło wiele inicjatyw w całym kraju, który połączył Polaków musi trwać, ponieważ wciąż jest wiele do zrobienia. Każda jego edycja okazała się jeszcze wspanialsza i okazalsza, jednak to nakłada na organizatorów większe wyzwania logistyczne. Dlatego zwracamy się z apelem o wsparcie!

W tym roku suma kosztów organizacji tego największego patriotycznego wydarzenia wyniesie 350 000 zł” – czytamy na stronie zrzutki.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter, dorzeczy.pl

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY