PILNE! Licytacje Roberta Bąkiewicza usunięte przez Allegro. Kolejna cenzura patriotów?

Dodano   11  
  Loading
Robert Bąkiewicz w wywiadzie dla MN

Robert Bąkiewicz dla MN / Fot. Media Narodowe

Allegro usunęło licytacje Roberta Bąkiewicza, prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Jak uznali, "naruszała zasady obowiązujące na Allegro". Jakie? Nie wiadomo.

Z Allegro zniknęły licytacje udostępnione przez Roberta Bąkiewicza. Można było m.in. wylicytować wspólny obiad z prezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. W uzasadnieniu stwierdzono, że naruszała ona obowiązujące na Allegro zasady.

Licytacja, w której złożyłaś ofertę, została wycofana, ponieważ naruszała zasady obowiązujące na Allegro. Dbamy o to, aby korzystanie z naszego serwisu było bezpieczne i przyjazne dla wszystkich. Dziękujemy za Twoją wyrozumiałość

– podano w komunikacie.

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości zachęca do wzięcia udziału w akcji, aby licytować i tym samym wspierać organizację, prześladowaną przez nieprzychylne środowiska.

Marsz Niepodległości uruchamia aukcje. Wylicytuj obiad z Bąkiewiczem, czy koszulkę Pudzianowskiego

Specjalna aukcja organizowana jest przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Licytuj i wspieraj polskich patriotów. Sprawdź, co można wygrać!

– czytamy w artykule zachęcającym do wspierania stowarzyszenia.

Aukcje Marszu Niepodległości. Wylicytuj koszulkę z autografem Mariusza Pudzianowskiego

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

MN

Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Piotr
Gość
Piotr
24 listopada 2021 19:59

Jakie to allegro jest bezpieczne i przyjazne dla wszystkich, chyba tylko dla koszernych mniejszości i dewiantów ze skłota. A nierząd ani me, ani be. Nic nie mogę, boję się wszystkiego pis. Na kij było to ich poparcie, polansowali się i tyle.

Dante
Gość
Dante
24 listopada 2021 20:11

Allegro już przestało istnieć dawno temu.

Bozena
Gość
Bozena
24 listopada 2021 21:24
Reply to  Dante

Dokładnie, zostało wykupione.

hens
Gość
hens
24 listopada 2021 21:14

Od dawna poruszam ten temat – środowiska rzekomo patriotyczne korzystając z żydowskich mediów są jak hipotetyczna AK dopominająca się prawa prowadzenia zbiórki na Powstanie Warszawskie w budynku Gestapo.

Jakie to są te żydowskie media!? Otóż wszystkie one są żydowskie! Nawet PAP czy TVP pod zarządem niejakiego Bernsteina! Nie wiecie kto to?

Otóż to jest KURSKI! “Pradziadek – zamożny Żyd kupujący na licytacji skonfiskowany majątek szlacheckiej rodziny polskiej i zmieniający nazwisko. Babcia – Żydówka pod zmienionym nazwiskiem, wychodząca za Polaka. Jej brat – syjonistyczny działacz żydowski, sprzeciwiający się przyznaniu Polsce po I wojnie światowej Kresów i przekłamujący dane etnograficzne. Dziadek – ziemianin, co do którego brak szczegółów dotyczących posiadanego majątku. Matka – wieloletni sędzia czasu PRL. Rodzony brat – funkcjonariusz Adama Michnika. Oto drzewo genealogiczne Jacka Kurskiego, prezesa TVP.”

hens
Gość
hens
24 listopada 2021 21:16
Reply to  hens

Tak że tenn… dobrze, że rozpętaliście nagonkę na OLSZAŃSKIEGO! Bo od razu widać kto jest kto i kto tylko nosi na mordzie biało-czerwoną szmatę.

hens
Gość
hens
24 listopada 2021 21:18
Reply to  hens

Ale żeby nie było, KAŁczyński ma w rodzinie największych stalinowskich morderców sądowych! I to kilku!

hens
Gość
hens
24 listopada 2021 21:21
Reply to  hens

A Duda swoim rzecznikiem zrobił Łapińskiego, potomka prokuratora, który doprowadził do zamordowania Pileckiego przez wujów KAŁczyńskiego.

W skrócie – SAMI SWOI, c’nie?

Bozena
Gość
Bozena
24 listopada 2021 21:27
Reply to  hens

Instytucje np. PAN i szkoły w tym także uczelnie są zdominowane przez tą nacje.

hens
Gość
hens
24 listopada 2021 22:40
Reply to  Bozena

Oczywiście, są wszędzie tam, gdzie mogą nas doić.

Arx
Gość
Arx
25 listopada 2021 01:20
Reply to  hens

dokładnie, też to od dawna mówię – jak Patriota Polski moze jednocześnie pisać na szajsbuku itp. antypolskich i lewackich portalach? Przecież samym klikaniem tam już daje przychody w postaci żywej kasy dla nich.
Podobna jest kwestia tych co kupują produkty i usługi lewackich i antypolskich marek, jak np. CocaCola, czy z usług band Paribas itp. itd.
Potem dziwota, skad lewactwo antypolskie ma kase przeciwko nam? Ano właśnie w ogromnej mierze od samych “nas” (mnie nie, bo dobrze sprawdzam na co wydaje kase i nie chodze po szajsbukach itp.)

hens
Gość
hens
25 listopada 2021 01:39
Reply to  Arx

Zastanawiało mnie dlaczego np. petycja w sprawie 447 miała tak nikły odzew. No a kto jest właścicielem tej strony, kto ją obsługuje i kontroluje?

Starym ubeckim trybem wiele takich stron tworzonych jest właśnie po to, żeby kontrolować różne propolskie inicjatywy i tłamsić je w zarodku. One niby prowadzą deklarowaną działalność ale rezultaty zawsze osiągają dla Polski w najlepszym razie zerowe.

Zresztą jak cały ten rząd, że nie wspomnę o poprzednich. Bo to jest właśnie jedna wielka pozoracja polskości.

POLECAMY