Jarorosław Gowin trafił do szpitala

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Jarosław Gowin

Jarosław Gowin / Fot. Youtube

Były wicepremier w rządzie Zjednoczonej Prawicy trafił do szpitala. Przypuszcza się depresję. Oświadczenie w tej sprawie wydało „Porozumienie”.

Gowin z depresją?

Jego nieaktywność w mediach oraz nieobecność na posiedzeniu Sejmu, wskazują na to, że jednak to wynik złego stanu zdrowia.

Jego stan zdrowia ma mieć związek z “ciągłymi, skoordynowanymi trwającymi od wielu miesięcy atakami”

– podaje Dominika Długosz z “Newsweeka”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Odejście ze Zjednoczonej Prawicy, dymisja ze stanowiska wicepremiera, którą na wniosek premiera Mateusza Morawieckiego przyjął prezydent Andrzej Duda. Bunt posłów z Porozumienia, którzy wspierają rząd Prawa i Sprawiedliwości, to możliwe czynniki, które mogły źle odbić się na zdrowiu pana Gowina.

“Porozumienie” reaguje

Magdalena Sroka z Porozumienia potwierdziła, że Jarosław Gowin przebywa w szpitalu. Przypomniała, że wiosną 2021 roku Jarosław Gowin ciężko przeszedł zakażenie koronawirusem i “spędził wówczas trzy tygodnie w szpitalu MSWiA” w Warszawie.

Rodzina i przyjaciele Jarosława Gowina proszą o uszanowanie jego prywatności. Nie jesteśmy upoważnieni do przekazania informacji o stanie zdrowia Jarosława Gowina. Wkrótce na pewno zrobi to sam Gowin – powiedziała.

Twitter, rp.pl

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY