Aukcja Marszu Niepodległości. Wygraj obiad z Robertem Bąkiewiczem

Dodano   7  
  Loading
Licytacja Robert Bąkiewicz

Licytacja Robert Bąkiewicz / fot. własne, twitter

Zwycięzca aukcji zje obiad z Robertem Bąkiewiczem i spędzi z nim kilka godzin na wspólnej rozmowie o Polsce.

Zobacz także: Marsz Niepodległości uruchamia aukcje. Wylicytuj obiad z Bąkiewiczem, czy koszulkę Pudzianowskiego

Masz wiele pytań do człowieka, który bierze odpowiedzialność za organizację Marszu Niepodległości i losy Polski? Zatem ta aukcja na rzecz spłaty wszystkich kosztów organizacji Marszu Niepodległości 2021 jest właśnie dla Ciebie. Zwycięzca aukcji zje obiad z Robertem Bąkiewiczem i spędzi z nim kilka godzin na wspólnej rozmowie o Polsce.

Do wylicytowania obiad z Robertem Bąkiewiczem

Robert Bąkiewicz jest prezesem stowarzyszeń: Marsz Niepodległości, Roty Marszu Niepodległości i Straż Narodowa. Jest też organizatorem kampanii społecznej #NieDlaRoszczeń i #STOP447. Dzięki niej na wokandę Sejmu RP wniósł obywatelski projekt ustawodawczy pod roboczą nazwą #STOP447. Przyczynił się też w ten sposób do zwiększenia świadomości społecznej na temat bezprawnej próby wyłudzenia ze Skarbu Państwa odszkodowań za tzw. mienie bezdziedziczne przez środowiska żydowskie. W 2020 roku po wyroku Trybunału Konstytucyjnego skutecznie zmobilizował tysiące rodaków do obrony kościołów przed wulgarnym, nienawistnym i pełnym agresji tzw. strajkiem kobiet.

Niewątpliwie Robert Bąkiewicz poprzez swoje ciągłe działanie na rzecz ugruntowania suwerenności Polski w wartościach związanych z cywilizacją łacińską jest dzisiaj jednym z najbardziej rozpoznawalnych działaczy społecznych i jedną z najbardziej znienawidzonych postaci przez antypolskie media. Kreują one jego nieprawdziwy wizerunek, co wywołało sprzeciw wielu organizacji pozarządowych w Polsce. Takie działanie sprawia, że ludzie, którzy go poznają osobiście, odkrywszy, że zostali oszukani, starają się jeszcze gorliwiej szukać prawdy na temat jego osoby, ale również tego co się dzieje w Polsce. Poznaj prezesa Marszu Niepodległości osobiście.

Zapraszamy do aukcji pod tym linkiem.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Arx
Gość
Arx
24 listopada 2021 14:19

kiedyś to byłby dla mnie zaszczyt – dziś po ostatnich jego wybrykach i sprzedaniu sie MN PiSowi to byłby dla mnie wstyd

Anty popis
Gość
Anty popis
24 listopada 2021 14:51
Reply to  Arx

Tu chyba nie było wyjścia, pis niby patronował Marszowi, ale tak naprawdę wsparcie było bardziej kosztowne niż opłacalne. Za rok będą burdy, bo pis nie będzie już zainteresowany Marszem, Trzaskowsky naśle prowokatorów, a Morawiew go uwielbia i nie będzie mu przeszkadzał.

Arx
Gość
Arx
24 listopada 2021 15:08
Reply to  Anty popis

każde sprzedanie się jest w konsekwencji bardziej kosztowne niż opłacalne – raz sie zeszmacisz, to jestes spalony na lata chocbys dalej był aniołkiem

WieN
Gość
WieN
24 listopada 2021 18:24

Ten lynk licytuje chyba kebaby na granicy

Dymitr Ogonowski
Gość
Dymitr Ogonowski
24 listopada 2021 18:58

Ciekawe czy znajdzie się na to frajer? Wszystko jest możliwe. Miał 35 % a teraz ma już 70 %. Frajerów, którzy chcą płacić Bąkiewiczowi nie brakuje. Mnie to śmieszy ale nie przeszkadza. Natomiast jestem za zniesieniem demokracji. Demokracja to się jest pod władzą, bądź motłochu fanów Lempart, bądź motłochu fanów Bąkiewicza, bądź czegoś jeszcze. Dobrze, że w Rosji i na Białorusi demokracje zachodnie się nie przyjęły i nie są te kraje w rękach motłochu.

Piotr
Gość
Piotr
24 listopada 2021 20:01

Dymitr to jedź do baćki albo do Władzia. Nic cię tutaj nie trzyma.

Arx
Gość
Arx
25 listopada 2021 02:32

To w jakich rękach jest rosja i białoruś???
U nas nie ma demokracji – jest deomNkracja a to róznica!

POLECAMY