Spięcie między posłankami PiS. “Warto, by władze klubu starannie przygotowywały listy wyborcze”

Dodano   5
  LoadingDodaj do ulubionych!
Anna Maria Siarkowska

Anna Maria Siarkowska / Fot. You Tube/ Telewizja wPolsce

Poseł z klubu parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość, Anna Maria Siarkowska napisała krytyczny komentarz ws. negocjacji Marszałek Sejmu Elżbiety Witek z opozycją. Za kulisami reprezentanci ekipy rządzącej próbują przekonać do podziału Polaków na różne kategorie, jak na zaszczepionych i niezaszczepionych.
  • Wczoraj media obiegła informacja o tym jak Marszałek Sejmu Elżbieta Witek przekonuje opozycje do poparcia ustawy segregującej pracowników na zaszczepionych i niezaszczepionych.
  • Dzięki projektowi Prawa i Sprawiedliwości, przedsiębiorcy mieliby pełny dostęp do wiedzy medycznej nt. zaszczepienia swoich pracowników na COVID-19.
  • Już teraz podnoszone są głosy, że taka wiedza spowoduje szereg utrudnień dla niezaszczepionych włącznie z utratą pracy z tego powodu.
  • Poseł Prawa i Sprawiedliwości Anna Maria Siarkowska od początku informuje, że ta ustawa podzieli społeczeństwo, a w samym klubie dochodzą negatywne głosy nt. tej ustawy.
  • Na krytyczny głos koleżanki odpowiedziała poseł Joanna Lichocka, która stwierdziła, że na przyszłych listach wyborczych nie mogą się znaleźć takie osoby jak Siarkowska.
  • Co istotniejsze ukryła nawet odpowiedź swojej koleżanki, przez co postronne osoby nie widzą na pierwszy rzut oka odpowiedzi Siarkowskiej i muszą otworzyć specjalne okienko na Twitterze.
  • Zobacz także: Od dziś bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla osób pełnoletnich

Jeśli celem spotkania Pani Marszałek Elżbieta Witek z postkomunistami i resztą totalnej opozycji jest zagwarantowanie poparcia dla niekonstytucyjnej ustawy segregacyjnej, to może warto od razu omówić z nimi poparcie dla wszystkich innych ustaw?

– zauważyła Siarkowska, ironicznie sugerując PiS głębszą współpracę z opozycją przy innych tego typu ustawach.

Na wpis koleżanki z ław poselskich klubu Prawo i Sprawiedliwość odpowiedziała, znana z kontrowersji, poseł Joanna Lichocka, która stanęła w obronie segregacji sanitarnej polskiego rządu. Oznajmiła, że postawa obrony polskich pracowników przed przymusem szczepień jest niedopuszczalna, dlatego władze partii muszą w przyszłych wyborach wykluczyć takie osoby jak poseł Siarkowska.

Z całą pewnością warto, by władze klubu niezwykle starannie przygotowały listy wyborcze w przyszłych wyborach do parlamentu

– odpisała jej poseł, Joanna Lichocka.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Cenzura w wykonaniu Lichockiej

Poseł Anna Maria Siarkowska nie pozostawała dłużna na insynuacje swojej klubowej koleżanki i odpisała jej, że PiS nie może dopuszczać postkomunistów lub ludzi im sprzyjających na listy wyborcze. Co ciekawe, aby internauci mogli przeczytać ten wpis poseł Siarkowskiej muszą wejść w opcję ukrytych komentarzy, gdy autor głównego wpisu – w tym przypadku poseł Lichocka- ukryła niektóre komentarze w tym Siarkowskiej.

Zgadzam się. Na listach prawicy nigdy nie powinno być osób, które paktują z postkomunistami i Platformą

– czytamy w ukrytym komentarzu poseł PiS.

Znajdziemy tam takie wpisy jak ten od Anny Marii Żukowskiej z Lewicy, a także inne komentarze ludzi zaniepokojonych radykalnymi i ograniczającymi wolność Polaków, sceptyków szczepień na koronawirusa i przeciwników segregacji sanitarnej.

twitter.com, medianarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY