Ziemkiewicz apeluje: “Nie wierzcie w brednie i wesprzyjcie Marsz Niepodległości”

Dodano   4
  Loading
Rafał Ziemkiewicz

Rafał Ziemkiewicz / Fot. Media Narodowe

Choć od hucznego świętowania niepodległości minął już przeszło tydzień to koszty poniesione przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nie dają o sobie zapomnieć. Wpływ na nadmiarowy budżet miały przede wszystkim perturbacje z warszawskim ratuszem, utrudniający wszelkimi sposobami zorganizowanie tegorocznego Marszu Niepodległości.
  • Tegoroczna organizacja Marszu Niepodległości pochłonęła dodatkowe koszty wygenerowane przez utrudnienia prowadzone przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego
  • Do apelu Roberta Bąkiewicza o wsparcie finansowe MN przyłączył się znany publicysta Rafał Ziemkiewicz
  • Poprosił on, aby nie wierzyć w oszczerstwa polityków i sympatyków Platformy Obywatelskiej
  • Zauważył również, że organizacja tak dużej imprezy pochłania duże fundusze przeznaczone na zabezpieczenie oraz inne atrakcje
  • Zobacz także: Ostre walki w Brukseli! Protesty przeciwko covidowym obostrzeniom [WIDEO]

WSPIERAJ MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI >>>TUTAJ<<<

Wbrew zamierzeniom Rafała Trzaskowskiego marsz odbył się zgodnie z planem. Warto również podkreślić, że dzięki antyreklamie stołecznych władz, na centralne obchody w Warszawie przyjechało mnóstwo osób, a sam marsz liczył przeszło 150 tysięcy uczestników. Niestety organizatorzy zostali zmuszeni do poniesienia dodatkowych i nieprzewidzianych środków finansowych.

Prezes stow. Marszu Niepodległości Robert Bąkiewicz poprosił o dobrowolne wpłaty na pokrycie kosztów organizacji ogromnego wydarzenia. Do tej pory udało się zebrać lekko ponad połowę wymaganej kwoty.

Uzbieraliśmy już 55% kwoty potrzebnej do uregulowania wszystkich należności związanych z #marszniepodległości2021. Cały czas trwa zbiórka funduszy: https://twojazbiorka.pl/zbiorki/25/marsz-niepodleglosci-2021-wesprzyj-organizacje… lub bezpośrednio na nr konta: 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726

– napisał Bąkiewicz na Twitterze.

WSPIERAJ MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI >>>TUTAJ<<<

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Ziemkiewicz wspiera apel Marszu Niepodległości

W walce o pomoc postanowił zaangażować się znany dziennikarz i publicysta Rafał Ziemkiewicz. Zachęcając do wpłat, podkreślił, że organizacja tegorocznego marszu pochłania ogromne fundusze i nie może on być robiony za darmo.

Bardzo gorąco proszę o wsparcie Marszu. Nie wierzcie w brednie PO-propagandy o „milionach od PiS”. Perfekcyjna organizacja Marszu nie udałaby się za darmo. Odezwę się jeszcze w tej sprawie.

– podkreślił Ziemkiewicz..

WSPIERAJ MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI >>>TUTAJ<<<

twitter.com, medianarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Inflacja
Gość
Inflacja
22 listopada 2021 07:34

Tu nie chodzi o kasę tylko o to, że Bąkiewicz powiedział, że marsz jest poparciem dla rządu, który to realizuje polecenia globalistów.

Arx
Gość
Arx
22 listopada 2021 10:54

Więc czemu ani słowa o tym jakie to dodatkowe koszty były przez czajkowskiego?? Wcześniej przed marszem dość precyzyjnie podawano na co idzie kasa, a teraz baaaaardzo ogólnikowo. W dodatku mamy na samych zapewnieniach się opierać, że nie było milionów od PiS? Skoro konkretnie nie mówicie jak było, czyli jednak coś tam było i to na tyle dużo, że nie chcecie powiedzieć. Ps. a te poparcie Bączkowskiego na Marszu dla służb i normalnie jak bym słyszal Morawieckigo – to było żenujace!

Beata
Gość
Beata
22 listopada 2021 13:32
Reply to  Arx

Przecież cały czas w mailingacg podają dokładnie na co to idzie. Niedorozwiniety jestes?

hens
Gość
hens
22 listopada 2021 15:51

Neonarodowcy, ściślej Bodakowski, jeszcze przed MARSZEM W KALISZU zaatakowali OLSZAŃSKIEGO. Są sztyftami żydoPiSu i wykonują polecenia żydowskich okupantów.

Ziemkiewicz natomiast, naczelny neoendek, wieloletni sztyft żydoPiSu w KURWIZJI czyli w telewizji pod zarządem Kuraka / Bernsteina, bo takie jest jego prawdziwe nazwisko, kumpel Giertycha, wraz z Gadowskim stręczą głupim polskim gojom PFIZER MACHT FREI!

Jak widać są bardzo wiarygodni, zwłaszcza dla poszczypanych debili. A MN za pieniądze żydoPiSu, pod jego egidą nie jest naszym marszem, Jest ICH marszem, więc niech se w nim łażą!

Te dwa tysiące uczestników na krzyż nie może dużo kosztować.

POLECAMY