Polscy sportowcy służący w wojsku zostali wysłani na granicę

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Polscy sportowcy służący w wojsku

Polscy sportowcy służący w wojsku / Fot. Twitter/MON

- W rejon Kuźnicy przyjechali dziś żołnierze-sportowcy, aby wesprzeć swoich kolegów i koleżanki. (...) Pomagają m.in. w zabezpieczeniu logistycznym oraz regulacji ruchu - poinformował na swoim Twitterze Mariusz Błaszczak, szef Ministerstwa Obrony Narodowej.

Wsparcie na granicy

Na granicę polsko-białoruską, w ramach wsparcia w kryzysie migracyjnym, udali się polscy sportowcy pełniący służbę w wojsku. “W rejon Kuźnicy przyjechali dziś żołnierze-sportowcy, aby wesprzeć swoich kolegów i koleżanki. Na granicy są mar. Patryk Dobek, szer. Alicja Tchórz i kpr. Paweł Wojciechowski” – napisał na Twitterze Błaszczak. Co więcej poinformował także, że sportowcy pomagają w zabezpieczeniu logistycznym, czy regulacji ruchu.

Wszystkie ręce na pokład! W rejon Kuźnicy przyjechali dziś żołnierze-sportowcy, aby wesprzeć swoich kolegów i koleżanki. Na granicy są mar. Patryk Dobek, szer. Alicja Tchórz i kpr. Paweł Wojciechowski. Pomagają m. in. w zabezpieczniu logistycznym oraz regulacji ruchu.

Napisał na Twitterze Mariusz Błaszczak, szef MON.

Żołnierzami są sportowcy, którzy nieraz reprezentowali Polskę na arenie międzynarodowej. Patryk Dobek zdobył brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, Alicja Tchórz posiada medal Mistrzyni Europy w pływaniu na 100 metrów stylem zmiennym, natomiast Paweł Wojciechowski jest mistrzem świata z 2011 roku w skoku o tyczce.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

sport.pl, Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY