Polscy sportowcy służący w wojsku zostali wysłani na granicę

Dodano   3
  Loading
Polscy sportowcy służący w wojsku

Polscy sportowcy służący w wojsku / Fot. Twitter/MON

- W rejon Kuźnicy przyjechali dziś żołnierze-sportowcy, aby wesprzeć swoich kolegów i koleżanki. (...) Pomagają m.in. w zabezpieczeniu logistycznym oraz regulacji ruchu - poinformował na swoim Twitterze Mariusz Błaszczak, szef Ministerstwa Obrony Narodowej.

Wsparcie na granicy

Na granicę polsko-białoruską, w ramach wsparcia w kryzysie migracyjnym, udali się polscy sportowcy pełniący służbę w wojsku. “W rejon Kuźnicy przyjechali dziś żołnierze-sportowcy, aby wesprzeć swoich kolegów i koleżanki. Na granicy są mar. Patryk Dobek, szer. Alicja Tchórz i kpr. Paweł Wojciechowski” – napisał na Twitterze Błaszczak. Co więcej poinformował także, że sportowcy pomagają w zabezpieczeniu logistycznym, czy regulacji ruchu.

Wszystkie ręce na pokład! W rejon Kuźnicy przyjechali dziś żołnierze-sportowcy, aby wesprzeć swoich kolegów i koleżanki. Na granicy są mar. Patryk Dobek, szer. Alicja Tchórz i kpr. Paweł Wojciechowski. Pomagają m. in. w zabezpieczniu logistycznym oraz regulacji ruchu.

Napisał na Twitterze Mariusz Błaszczak, szef MON.

Żołnierzami są sportowcy, którzy nieraz reprezentowali Polskę na arenie międzynarodowej. Patryk Dobek zdobył brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, Alicja Tchórz posiada medal Mistrzyni Europy w pływaniu na 100 metrów stylem zmiennym, natomiast Paweł Wojciechowski jest mistrzem świata z 2011 roku w skoku o tyczce.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

sport.pl, Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Dymitr Ogonowski
Gość
Dymitr Ogonowski
23 listopada 2021 00:25

Tchórz to chyba stchórzy, jak siły Rosji i Białorusi będą gnały bandę NATO do Berlina?:)

hens
Gość
hens
23 listopada 2021 11:07

Z taką V kolumną jak ty nie mają szans nie tylko na gnanie ale nawet na wejście. Póki co pół roku stoją pod płotem i rzucają kamieniami.

Dymitr Ogonowski
Gość
Dymitr Ogonowski
23 listopada 2021 15:29
Reply to  hens

Pisałem o tym, że Rosja nie ma interesu w podbijaniu ziem Polski w obecnych granicach ale jak rząd polski udostępni terytorium Polski do wojny z Rosją w ramach bandy NATO, to będzie, co innego. Więc na razie tylko są ataki kamieniami ze strony imigrantów ale banda NATO posyła wojska na Ukrainę. Jak tylko nadepnie tam na interesy Rosji, np. w Donbasie lub na Krymie, to się przekonasz. Nie musisz mi wierzyć.

POLECAMY