Dzierżawski: Czy potrzeba, aby któryś z naszych wolontariuszy zginął od uderzenia łańcuchem w głowę lub pchnięcia nożem?

Dodano   0
  Loading
Atak na furgonetkę pro-life w Warszawie

Atak na furgonetkę pro-life w Warszawie / Fot. Nadesłane

Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, w Warszawie doszło do kolejnego ataku na furgonetkę i wolontariusza Fundacji Pro - Prawo do Życia. Do sprawy odnieśli się przedstawiciele tej organizacji.

Zobacz także: PILNE! Kolejny atak na furgonetkę pro-life w Warszawie. Jedna osoba ranna [+ZDJĘCIA, WIDEO]

Jak zwrócił uwagę Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro-Prawo do Życia, mamy do czynienia z “niezwykle dynamicznym” rozwojem grup pośredniczących w procederze sprzedaży nielegalnych pigułek poronnych.

Struktury zorganizowanych grup przestępczych, które pośredniczą w sprzedaży nielegalnych pigułek poronnych, rozwijają się w naszym kraju niezwykle dynamicznie. Sprzedaż tabletek śmierci prowadzona jest na gigantyczną skalę. Wielokrotnie informowaliśmy o tym procederze prokuraturę i policje, w tym osobiście komendanta głównego policji. Niezbite dowody na przestępczą działalność aborcyjnej mafii przekazywaliśmy również osobom na najwyższych szczeblach w MSWiA. Zawiadamialiśmy służby o stałym i realnym zagrożeniu życia i zdrowia naszych wolontariuszy, którzy są narażeni na kolejne ataki. Aborcyjni bandyci wciąż cieszą się jednak pełną swobodą działania, co zachęca ich do kolejnych aktów terroru – wskazał Dzierżawski.

Zdaniem Dzierżawskiego ataki na działaczy pro-life powinny być ostro zwalczane. W przeciwnym wypadku może dojść do tragedii.

Jak długo jeszcze będziemy musieli czekać, aż ktoś zajmie się tymi przestępcami, którzy kpią sobie z polskiego wymiaru sprawiedliwości? Czy potrzeba, aby któryś z naszych wolontariuszy zginął od uderzenia łańcuchem w głowę lub pchnięcia nożem, żeby politycy i podległe im służby w końcu zainteresowały się tym tematem i zapewniły bezpieczeństwo swoim obywatelom? Nie tylko nam, ale przede wszystkim dziesiątkom tysięcy maleńkich, polskich dzieci, które każdego roku są mordowane przez aborcyjną mafię – podkreślił.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Fundacja Pro – Prawo do Życia

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY