Skandal podczas koncertu. Piosenkarka zdjęła majtki i oddała mocz na scenie [+WIDEO]

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Sophia Urista

Sophia Urista z zespołem Brass Against / Fot. Twitter

Wokalistka zespołu BRASS AGAINST Sophia Urista zaszokowała scenę muzyczną swoim zachowaniem. Podczas festiwalu muzycznego Welcome To Rockvill w Stanach Zjednoczonych oddała mocz na scenie.

SZOK na scenie

Wokalistka zespołu BRASS AGAINST Sophia Urista zaszokowała scenę muzyczną swoim zachowaniem. Podczas festiwalu muzycznego Welcome To Rockvill w Stanach Zjednoczonych oddała mocz na scenie. Jej obsceniczne wyczyny wywołały wiele oburzenia i chyba na to liczyła autorka. Nawet zły PR to jednak PR, jak się mawia w kręgach artystycznych. Jednak takiego zachowania nigdy nie widziano na koncercie. Artystka często manifestuje swoje związki ze środowiskami LGBT oraz chętnie wypowiada się na temat praw kobiet.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Zespół całą sytuację skomentował na Twitterze tak:

Świetnie się bawiliśmy wczoraj wieczorem na “Witamy w Rockville”. Sophia dała się ponieść emocjom. Reszta z nas nie spodziewała się tego i nie zobaczycie tego ponownie na naszych koncertach. Dzięki za wczorajszą zabawę, Daytona

– napisali członkowie Brass Against.
https://twitter.com/jaydetbh/status/1459024486188072965

Urista kaja się za swoje zachowanie

Po jakimś czasie także Sophia Urista zdecydowała się na autokrytykę. Zrobiła to we wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych:

Chcę się wypowiedzieć na temat mojego występu na festiwalu metalowym Rockville w Daytona. Zawsze przesuwałam granice w muzyce i na scenie. Tamtej nocy przesunęłam granice za daleko.

Ponad wszystko kocham moją rodzinę, zespół oraz fanów i wiem, że niektórzy zostali zranieni lub urażeni tym, co zrobiłam. Przepraszam ich i chcę, żeby wiedzieli, że nie miałam takiej intencji.

Nie jestem artystką, która chce szokować. Zawsze chcę stawiać muzykę na pierwszym miejscu. Jestem wdzięczna za całą waszą nieustającą miłość i wsparcie.

Twitter, terazmuzyka.pl

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY