Anglicy dziękują Polakom za obronę granicy. “May God bless Poland!”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
The Sun: Relacja z granicy

The Sun: Relacja z granicy / fot. You Tube/ The Sun

Anglicy dziękują Polakom za obronę granic Unii Europejskiej. Nikt lepiej niż oni zdaje sobie sprawę z zagrożeń, które niesie za sobą nielegalna migracja.
  • Anglicy dziękują Polakom za obronę granicy. Brytyjski dziennik „The Sun” opublikował w sieci nagranie z zamieszek, jakie na polsko–białoruskiej granicy wywołali imigranci.
  • Po kilkunastu godzinach wideo ma już ok. 200 tys. wyświetleń i tysiące komentarzy.
  • Wśród najpopularniejszych z nich czytamy, że osoby, które obrzucają służby bezpieczeństwa kamieniami, nie staną się potem nagle dobrymi obywatelami.
  • Zobacz także: Opozycja krytykuje legislację rządu. Chodzi o projekt nowelizacji o ochronie granicy

Anglicy dziękują Polakom za obronę granicy. Brytyjski dziennik „The Sun” opublikował w sieci nagranie z zamieszek, jakie na polsko–białoruskiej granicy wywołali imigranci.

„Polacy są prawdziwymi Europejczykami, kochają swoją ojczyznę i zawsze chronią nas przed przyszłymi kłopotami” – piszą internauci.

Wśród tysięcy komentarzy niemal wszystkie są pozytywnymi opiniami o polskich służbach i podziękowaniami za odpowiedzialną postawę.

Po wtorkowym szturmie imigrantów rannych zostało dziewięciu polskich policjantów. Wyposażeni przez białoruskie służby w niebezpieczny sprzęt, cudzoziemcy atakowali granicę i próbowali przedrzeć się na teren Unii Europejskiej. Dzięki postawie wojska, policji i Straży Granicznej, ich atak został skutecznie odparty.

Nagrania z zamieszek trafiły do sieci. Na swoim profilu na YouTubie niemal czterominutowe nagranie zamieścił m.in. brytyjski „The Sun”.

Po kilkunastu godzinach wideo ma już ok. 200 tys. wyświetleń i tysiące komentarzy.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Anglicy dziękują Polakom za obronę granicy

Wśród najpopularniejszych z nich czytamy, że osoby, które obrzucają służby bezpieczeństwa kamieniami, nie staną się potem nagle dobrymi obywatelami.

„Dziękuję polskiej straży granicznej, policji i wojsku za ochronę granicy” – pisze jeden z internautów.

„Brawo Polsko, ci ludzie dokładnie pokazują, dlaczego nie chcemy ich w naszych krajach” – dodaje kolejny z użytkowników sieci.

Jak zaznacza, brytyjski rząd nie był aż tak stanowczy ws. nielegalnej imigracji i popełnił tym samym ogromny błąd.

„Niech Bóg błogosławi Polsce i jej dzielnym żołnierzom” – czytamy w kolejnym z wpisów cieszących się największą popularnością, chętnie komentowanych i „lajkowanych”.

„Przepraszam, ale czy ci ludzie naprawdę myślą, że rzucanie kamieniami w polską policję pozwoli wpuścić ich do Polski?” – pytają użytkownicy sieci i oceniają, że „Polska znów uczy Europę Zachodnią, jak bronić granic”.

Komentują, że imigranci podobno „tylko chcą wejść”, ale nie wpuszczani atakują policję i żołnierzy.

„To niedopuszczalne” – piszą.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY