Trwa zbiórka na Marsz Niepodległości. Organizatorzy muszą pokryć koszty organizacji wydarzenia [WESPRZYJ]

Dodano   5
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zbiórka na Marsz Niepodległości

Zbiórka na Marsz Niepodległości / fot. własne

Trwa zbiórka na Marsz Niepodległości. Każda jego edycja nakłada na organizatorów większe wyzwania logistyczne. Zwracamy się z apelem o wsparcie!

Marsz Niepodległości to płomień, który na stałe przypomniał politykom, że patriotyzm to nie przeszłość, Europie, że normalność jest możliwa, a Polakom, że duma to nasz obowiązek. Od ponad dekady, każdego roku podnosi zagrażające naszej Ojczyźnie problemy, kiedy nikt inny nie chce o nich mówić. To morze biało-czerwonych flag przełamało już niejedną barierę poprawności politycznej. Najważniejsza jest Polska, a Polska nas potrzebuje. Marsz, z którego wyrosło wiele inicjatyw w całym kraju, który połączył Polaków musi trwać, ponieważ wciąż jest wiele do zrobienia. Trwa zbiórka na Marsz Niepodległości.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Zbiórka na Marsz Niepodległości

Każda jego edycja okazała się jeszcze wspanialsza i okazalsza, jednak to nakłada na organizatorów większe wyzwania logistyczne. Dlatego zwracamy się z apelem o wsparcie!

W tym roku suma kosztów organizacji tego największego patriotycznego wydarzenia wyniesie 350 000 zł

Na stronie zbiórki w celu wsparcia organizacji tegorocznego Marszu Niepodległości udostępniono szczegółowy spis wydatków, na które przeznaczyć trzeba wyżej wymienioną kwotę pieniędzy.

Wspieraj organizację największego patriotycznego wydarzenia w Europie tutaj.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazaną pomoc i udział w Marszu Niepodległości 2021.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY