Totalna porażka mediów liberalnych. Nie udało się zrobić z Polaków faszystów. “Polska jest najlepsza”

Dodano   8
  LoadingDodaj do ulubionych!
Relacja z Marszu Niepodległości - Onet

Relacja z Marszu Niepodległości - Onet / fot. Twitter/ PikuśPOL

"W Polsce nie ma rasistów, naprawdę, mam dużo ludzi blisko siebie, którzy mają dobre serce i okazują mi miłość" – powiedział James, jeden z uczestników Marszu Niepodległości w rozmowie z pracownikiem Onetu.
  • Marsz Niepodległości przeszedł przez Warszawę 11 listopada; był największym zgromadzeniem w 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
  • Marsz relacjonował m.in. Onet. Pracownik tego portalu podczas relacji prowadzonej na żywo rozmawiał z jednym z uczestników marszu – czarnoskórym mężczyzną, Jamesem.
  • Dopytywany, co myśli o święcie 11 listopada, wskazał, że jest „bardzo fajnie”. 
  • Zobacz także: Dziś mecz Polska-Andora. Polacy wywalczą awans do baraży MŚ2022 już dziś?

Marsz Niepodległości przeszedł przez Warszawę 11 listopada. Był on największym zgromadzeniem w 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Samo zgromadzenie okazało się ogromnym sukcesem, natomiast totalna porażka spadła na między innymi dziennikarzy Onetu i innych mediów liberalnych, którzy usiłowali, jak co roku, zakłamać rzeczywistość marszu patriotów.

Sukces Marszu Niepodległości

Za organizację marszu odpowiadały środowiska narodowe, jednak w tym roku – aby umożliwić jego legalne przejście –nadano mu status formalnego zgromadzenia organizowanego przez władze publiczne. Powodem była tocząca się w sądach sprawa rejestracji marszu jako zgromadzenia cyklicznego, w której zapadły orzeczenia niekorzystne dla jego organizatorów. Hasłem tegorocznego marsz było „Niepodległość nie na sprzedaż”.

„To był najbezpieczniejszy Marsz Niepodległości w historii. Dziękuję Polskiej Policji za jego profesjonalne zabezpieczenie, a organizatorom i uczestnikom za godne zachowanie” – napisał szef MSWiA Mariusz Kamiński.

„To niezwykle ważne w tym trudnym momencie dla Polski, wymagającym od nas szczególnej odpowiedzialności” – wskazał.

Także rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak podczas konferencji dotyczącej zabezpieczenia uroczystości 11 listopada, w tym Marszu Niepodległości, mówił, że „dzisiejsze uroczystości zaliczają się do najbezpieczniejszych w ciągu ostatnich lat”.

“Dzisiejsze wydarzenia były bezpieczne, jeśli chodzi o to, co się działo na ulicach Warszawy. Nic nas praktycznie nie zaskoczyło, jeśli chodzi o wydarzenia, które budziły najwięcej emocji” – przekazał mediom.

Według organizatorów w Marszu Niepodległości wzięło udział około 150 tys. osób.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Totalna porażka mediów liberalnych

Marsz relacjonował też Onet. Pracownik tego portalu podczas relacji prowadzonej na żywo rozmawiał z jednym z uczestników marszu – czarnoskórym mężczyzną, Jamesem.

“James, co tutaj robisz?” – pytał reporter Onetu.

“Jestem nauczycielem angielskiego w Polsce, w Warszawie. Od siedmiu lat jestem w Polsce” – powiedział James.

Pytany, czy podoba mu się w tym kraju, odparł, że bardzo.

“Ja bardzo lubię Polskę, dla mnie Polska to najlepszy kraj w Europie. Ten event (Marsz Niepodległości), to spotkanie, polski dzień niepodległości, jest najlepszy na niebie dla mnie” – mówił.

Dopytywany, co myśli o święcie 11 listopada, wskazał, że jest „bardzo fajnie”.

“Ja lubię, wszystko jest ok, dla mnie w Polsce nie ma rasistów w ogóle, naprawdę; mam dużo ludzi blisko siebie, którzy mają dobre serce i okazują mi miłość” – oświadczył James.

“To wspaniale, życzę ci dobrego święta” – odpowiedział mu zadowolony pracownik Onetu.

tvp.info

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY