Wulgarny mem z Magdą Gessler

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!

Foto: Facebook / Mem z Magdą Gessler

W sieci pojawił się wulgarny mem, w którym wykorzystany został wizerunek Magdy Gessler z tasakiem kuchennym w dłoni. Jego wymowa, w połączeniu ze zdjęciem jest jednoznaczna. Czy restauratorka zaakceptuje pracę?

Mem z Magdą Gessler pojawił się na powszechnie widocznej grupie „Drużyna Donalda Tuska to my” na Facebooku. Został wielokrotnie udostępniony. Komentarze pod nim nie należą do wyszukanych:

– Oby!!! – nawołuje jedna z kobiet.
– Oby jak najszybciej pani Magdo – dodaje inna.
– Kaczor do wora i do ubojni – komentuje kolejna.
– Kaczor do wora, a wór do jeziora – uzupełnia poprzedniczkę ostatnia.

Podobnych w wymowie wpisów jest więcej. Udostępnił go na przykład prezes poważnej firmy z Łodzi. Możliwe, że nie zajmowalibyśmy się sprawą, gdyby nie fakt, że wykorzystany został wizerunek znanej restauratorki. I to w takim kontekście. Niekoniecznie chciałaby ona pewnie występować na czymś o takiej wymowie. Chciałaby? Zapytaliśmy o to samą zainteresowaną. Czekamy na jej komentarz.

Od autora: Rozumiem niechęć do PiS, rozumiem różne poglądy, rozumiem, że ktoś może kogoś zwalczać politycznie. Nigdy nie zrozumiem nienawiści i życzenia komuś śmierci. To wszystko posunęło się w Polsce za daleko i może być powodem nieszczęścia, które dotknie wszystkich. Jeszcze jest czas, żeby o tym pomyśleć. Nie wiem, czy kiedykolwiek w naszej historii byliśmy tak podzieleni, tak bardzo nienawidziliśmy jeden drugiego. Być może przed rozbiorami. I wiemy, czym to się skończyło…

Zbigniew Heliński

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY