Szczepionki Pfizera i Moderny ryzykowne dla serca? Są wyniki badań

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Szczepienia we Francji

Szczepienia we Francji / Fot. Youtube

Przeprowadzone badania grupy Epi-Phare (Krajowej Agencji ds. Bezpieczeństwa Leków i Ubezpieczeń Zdrowotnych), potwierdziło ryzyko zachorowań na zapalenie mięśnia sercowego, spowodowane szczepionkami Pfizera i Moderny.
  • Francuskie badania Krajowej Agencji ds. Bezpieczeństwa Leków i Ubezpieczeń Zdrowotnych potwierdzają powikłania po szczepieniu.
  • Wyniki badań na osobach z zapaleniem mięśnia sercowego i osierdzia, wykazały duże ryzyku po szczepieniach szczepionkami Pfizera, a szczególnie Moderny.
  • Mimo takich wyników chorzy szybko wracają do zdrowia.
  • Zobacz Także: Francja. Sprzedaż dóbr kościelnych w celu zadośćuczynienia ofiarom pedofilii

Szkodliwe szczepionki ?

Wyniki badań, jakie podaje Francja, jednoznacznie ukazują ryzyko szczepionek obu firm. Republika Francuska jednak będzie kontynuować szczepienia tymi preparatami. Zapowiedzi przymusowych szczepień niektórych grup społecznych przez Macrona, jednak zostaną faktem.

Jak podaje Epi-Phare, najczęściej zapalenie dotyka młodych mężczyzn. Badania przeprowadzone na osobach w wieku od 12 do 50 lat, wynika, że zachorowania na 919 i 917 przypadków, aż 60 % miało zapalenie mięśnia sercowego, a 36 % zapalenie osierdzia.

Okazało się, że 33% pacjentów hospitalizowanych z powodu zapalenia mięśnia sercowego. 23% pacjentów leczonych z powodu zapalenia osierdzia zostało zaszczepionych preparatami Pfizer lub Moderna w ciągu ostatnich trzech tygodni.- podaje nczas.com

Epidemiolog Mahmoud Zureilk, dyrektor Epi-Phare i główny autor opracowania, mówi, że ten związek nie może być przypadkowy. Badacz z Uniwersytetu Wersal-Saint-Quentin-en-Yvelines, broni jednak szczepień. Dodaje, że w okresie badania nie odnotowano zgonów, a średni czas pobytu w szpitalu wynosił od 2 do 4 dni. — informuje nczas.com

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

nczas.com

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY